mak_2_w1

Aktualności

Nowość w ofercie – projekt domu Mak 2

18 października 2017

Projekt domu Mak 2 to niewielki dom parterowy, który świetnie spełni potrzeby 2-3 osobowej rodziny. Biała elewacja połączona została z nowoczesnym grafitowym dachem przykrytym blachą na rąbek stojący. Elementem ocieplającym budynek jest drewniana okładzina. Projekt domu Mak 2 należy do projektów domów małych do 100 m2, dlatego jego koszty budowy jak i późniejszej eksploatacji nie będą zbyt wysokie.

mak_2_w2

Program funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy użytkowe. Część dzienną tworzą przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Część nocna to dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Autor projektu w salonie zaproponował kominek, który nada przytulności w pochmurne dni. W pobliżu wejścia zaprojektowano kotłownię. Projekt domu Mak 2 posiada dwa rodzaje ogrzewania: ogrzewanie na paliwo stałe oraz  ogrzewanie gazowe.

image_rzut.phpProjekt domu Mak 2 pomimo niewielkiej powierzchni posiada wiele zalet. Niewątpliwą zaletą projektu jest częściowo zadaszony taras dostępny z salonu, który pozwali schronić się przed deszczem w pochmurne dni, jak również da możliwość odpoczynku w cieniu. Dużym plusem jest również spiżarnia zaprojektowana przy kuchni, która pozwoli na zwolnienie części przestrzeni w kuchni oraz ułatwi utrzymanie porządku.

Szczegóły projektu domu Mak 2 na stronie: Projekt domu Mak 2

Tagi: , , ,

Jeden komentarz

  1. Forbet pisze:

    Mimo niewielkich rozmiarów dom prezentuje się bardzo dobrze. Najbardziej przemawia do mnie dach oraz drewniane elementy, to one sprawiają, że dom jest nowoczesny.

Napisz komentarz