grupa

Aktualności

Grupy budujących na Facebook”u

13 lutego 2018

Inwestorzy realizujący marzenia o własnym domu, starają się przygotować do budowy domu jak najlepiej. Zdobywają niezbędną wiedzę na temat formalności i procesu budowy, czytają liczne porady specjalistów i publikacje branżowe oraz wymieniają wiedzę z innymi inwestorami. Jednak to, na czym zależy im najbardziej to kontakt z osobami, które wybudowały dom według tego samego projektu.

Aby ułatwić to trudne zadanie utworzyliśmy grupy budujących na Facebooku. W ten sposób powstała społeczność budujących, którzy tak, jak Ty planują rozpocząć budowę domu, są w trakcie budowy lub już w nim mieszkają. Grupa to idealne miejsce, w którym możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami, zdjęciami z realizacji oraz komentować. Tu poznasz jak wygląda budowa na poszczególnych etapach, dowiesz się, jakie materiały wybrać oraz skorzystasz z porad innych budujących.

Budujemy Ariele, Budujemy Ambrozje, Budujemy Amarylisy, Budujemy Decymy – to tylko część grup, które utworzyliśmy. Docelowo będzie ich dużo więcej.

Grupy budujących DOMY w Stylu łączą osoby realizujące marzenie o posiadaniu własnego domu. Dołącz do osób, które tak jak Ty są w trakcie poszukiwania wymarzonego projektu domu, bądź już realizują swoje marzenia. Jest to niepowtarzalna okazja do obejrzenia zdjęć z realizacji oraz wymiany pomysłów i uwag z innymi budującymi.

aksamityDołącz do grupy – Budujemy Aksamity

 

amarylisyDołącz do grupy – Budujemy Amarylisy

ambrozjeDołącz do grupy – Budujemy Ambrozje

arieleDołącz do grupy – Budujemy Ariele

bezDołącz do grupy – Budujemy Bez

calineczkiDołącz do grupy – Budujemy Calineczki

decymyDołącz do grupy – Budujemy Decymy

kiwiDołącz do grupy – Budujemy Kiwi

Nie znalazłeś grupy, która Cię interesuje? Napisz do nas na naszym profilu facebook.com/MTMSTYL/ Powiedz jakim projektem jesteś zainteresowany, a założymy kolejną grupę :)

Tagi: ,

Napisz komentarz