ariel_4_w3

O firmie

Projekty zbudowane z marzeń.

Inspiracje do tworzenia projektów czerpiemy z marzeń o domu harmonijnym, funkcjonalnym, wyrażającym potrzeby i charakter jego mieszkańców. W sposób świadomy kreujemy przestrzeń. Od koncepcji kierujemy się w stronę detalu dbając o każdy szczegół. Nasza siła tkwi w stylu, który zyskał uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu. Dzięki nim nasze projekty odnajdują miejsce w przestrzeni, wtapiają się w pejzaż, stają się częścią życia jego mieszkańców. Wychodzimy z założenia, że to co dobre trzeba upowszechniać. Wysyłając projekt mamy pewność, że oferujemy sprawdzone i pewne rozwiązania, które zostaną zrealizowane bez przeszkód.


Biuro Projektowe MTM Styl istnieje od 1993 roku i specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży gotowych projektów. W ofercie pracowni znajduje się ponad 800 projektów domów od tradycyjnych po nowoczesne, budynków wielorodzinnych oraz pensjonatów. Zaufanie, jakim inwestorzy obdarzyli MTM STYL uplasowało pracownię w czołówce firm projektowych.

Już w 2001 roku projekty DOMY w Stylu uzyskały pozytywną opinię Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Kolejne lata przynosiły nowe wyróżnienia dla projektów, w tym tytuł „Innowacja Roku” przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE dla kolekcji domów energooszczędnych. Projekty DOMY w Stylu to idealne rozwiązanie dla osób wymagających sprawdzonych i gotowych rozwiązań w przystępnej cenie. Każdy element dokumentacji opracowany i sprawdzony przez zespół projektantów daje pewność oraz gwarancję najwyższej jakości.

MTM Styl jest również wydawcą cenionego na rynku prasowym katalogu z projektami: „Domy w stylu”, który od lat pomaga inwestorom w wyborze idealnego projektu domu.

okładka 1

Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą projektową na stronie www.domywstylu.pl 

Jeden komentarz

  1. Beata pisze:

    Dzień dobry . Mam taras i chce go zadaszyc .

Napisz komentarz