Katalog Domy w Stylu

EKO-DOM z dopłatą 2013 w jesiennym katalogu „Domy w stylu”.

W dobie Internetu wszystko jest na „wyciągnięcie ręki”: informacja, możliwość zakupu, a nawet komunikacja. Mimo to podejmując tak ważną decyzję, jaką jest wybór projektu domu, w którym planujemy spędzić resztę życia wolimy zdać się na tradycyjne medium, jakim jest katalog z projektami. Inwestorzy przyznają, że znacznie przyjemniej i łatwiej dokonać wyboru projektu korzystając z katalogu papierowego. W najnowszym katalogu „Domy w stylu” prezentowane są projekty cenione przez budujących, polecane przez architektów oraz nowości, które właśnie dołączyły do kolekcji.

Po jesienny katalog „Domy w stylu” warto sięgnąć, co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze prezentowana w nim oferta projektowa jest zróżnicowana stylistycznie oraz cenowo, a większość projektów została wyposażona w aktualne informacje dotyczące kosztów budowy. Po drugie Pracownia MTM STYL jako pierwsza zaprezentowała
w katalogu grupę projektów z EKO DOPŁATĄ
, czyli takich na budowę których od  2013 roku można  ubiegać się dotację. To ważna informacja szczególnie dla osób, które myślą o ograniczeniu kosztów budowy, ale również o zminimalizowaniu kosztów późniejszej eksploatacji domu. Wybierając projekt charakteryzujący się odpowiednim parametrem inwestor może uzyskać nawet 20 000 zł dopłaty.

Po najnowszy katalog „Domy w stylu” powinni sięgnąć wszystkie osoby, które chcą zbudować dom w oparciu o niebanalny projekt, rzetelnie przygotowaną dokumentację projektową, w bezproblemowy i szybki sposób uzyskać pozwolenie na budowę i mieć gwarancję, że ekipa budowlana nie będzie miała problemów z jego realizacją.

Jesienny katalog „Domy w stylu” jest dostępny w salonach prasowych sieci: Empik, Kolporter, Ruch, Garmondpress, In Medio, Relay oraz na www.domywstylu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »