Katalog Domy w Stylu

Wyjątkowe, dwuokładkowe wydanie katalogu „DOMY W STYLU”

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy kolejne, wyjątkowe wydanie czasopisma „Domy w stylu”, które od 15 lat pomaga w znalezieniu idealnego projektu. Wydanie to jest szczególne, ponieważ po raz pierwszy zaprojektowaliśmy dwie konkurencyjne okładki. Pomysł zrodził się z dylematu, który projekt powinien trafić na okładkę. Uznaliśmy, że powinniśmy pozwolić czytelnikom dokonać wyboru.

DWS_2014-2-33_layout1

W katalogu zamieściliśmy, aż 260 najpopularniejszych projektów w tym szereg nowości. Dużą uwagę poświęciliśmy małym domom do 100 m2, które zyskują coraz większą popularność m.in. za sprawą programu rządowego „Mieszkanie dla Młodych”. Nie brakuje również wielu praktycznych informacji dla osób, które planują budowę:

– 7 kroków, które ułatwią znalezienie idealnego projektu
– Fakty i mity o wentylacji z odzyskiem ciepła
– Dlaczego warto zbudować dom w standardzie Multi-Comfort
– Formalności przed budową
– Fotoreportaż z realizacji projektu Neptun 4

 

Katalog „Domy w stylu” jest wydawany nieprzerwanie od ponad 15 lat.
Do nabycia w punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju: Empik, Kolporter, Ruch, Garmond Press.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »