Katalog Domy w Stylu

Nowy katalog DOMY w Stylu

Z przyjemnością prezentujemy Państwu kolejne już w tym roku jesienne wydanie czasopisma „Domy w stylu”. W katalogu odnaleźć można zarówno nowości projektowe, jak i sprawdzone i zrealizowane już projekty.

Osoby planujące budowę, w katalogu odnajdą wiele praktycznych informacji związanych z wyborem projektu i jego realizacją. Dużą uwagę poświeciliśmy zmianom w Prawie Budowlanym obowiązującym od 28 czerwca 2015 roku. Tradycyjnie w katalogu znalazł się fotoreportaż z realizacji jednego z naszych projektów. Tym razem jest to niebanalna realizacja projektu CYPRYS. Katalog do nabycia w salonach prasowych sieci Empik, Ruch, Kolporter, Garmond Press oraz w Biurze Projektowym MTM STYL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »