Katalog Domy w Stylu

Najnowsze wydanie katalogu DOMY w Stylu

Na półki salonów prasowych trafiło właśnie najnowsze wydanie katalogu „DOMY w Stylu”. Jest to już 40-ste, jubileuszowe wydanie katalogu. W katalogu zaprezentowane zostały nowości projektowe 2018, projekty cieszące się największą popularnością wśród budujących oraz najpiękniejsze zdjęcia z realizacji naszych projektów.

W katalogu pojawiła się obszerna część redakcyjna, w której odnaleźć można wiele ciekawych artykułów. Opisujemy jak powstają nasze projekty oraz jakich materiałów używamy projektując nasze domy. W Poradniku Inwestora służymy poradą przy wyborze projektu, uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz podpowiadamy, co należy sprawdzić oraz jakie decyzje podjąć przed rozpoczęciem budowy.

Tradycyjnie, katalog dostępny jest w dwóch różnych okładkach.

mag1 f

mag2 f

Katalog dostępny również w wersji online: Zobacz katalog online

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »