Katalog Domy w Stylu

Najnowsze wydanie katalogu DOMY w Stylu już w sprzedaży

Na półkach salonów prasowych pojawił się właśnie nasz najnowszy katalog „DOMY w Stylu”. W katalogu tradycyjnie zaprezentowane zostały nowości projektowe, projekty cieszące się największą popularnością wśród inwestorów oraz najpiękniejsze zdjęcia z realizacji naszych projektów.

W części redakcyjnej odnaleźć można wiele ciekawych artykułów. Przedstawiamy siedem porad, o których warto pamiętać w trakcie budowy. Prezentujemy reportaż z dwóch różnych realizacji projektu Ambrozja, w którym prezentujemy wywiad z dwójką braci, którzy zdecydowali się na budowę tego samego projektu. W Poradniku Inwestora natomiast służymy poradą przy wyborze projektu, uzyskaniu pozwolenia na budowę oraz podpowiadamy, co należy sprawdzić i jakie decyzje podjąć przed rozpoczęciem budowy.

Tradycyjnie, katalog dostępny jest w dwóch różnych okładkach.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »