Katalog Domy w Stylu
Aktualności,  Katalog Domy w Stylu

Jesienne wydanie katalogu DOMY w Stylu już w sprzedaży

Jak mogliście już pewnie zauważyć jesienna edycja katalogu Domy w Stylu trafiła już na półki salonów prasowych i Empików. Tym z Was, którzy nie mieli okazji dowiedzieć się o naszym katalogu radzimy jak najszybciej odwiedzić najbliższy salonik prasowy, bowiem tegoroczna edycja znika z półek w mgnieniu oka.

Katalog domy w stylu wnętrze

Dociekliwych informujemy, że w katalogu możecie znaleźć nowości 2019 wśród projektów domów typowych. Wyczekiwanym artykułem tej jesieni był wywiad z rodziną, która wybudowała jeden z najpopularniejszych projektów wśród domów parterowych dom Ariel. W środku możecie podziwiać najpiękniejsze zdjęcia z realizacji. W części redakcyjnej odnaleźć można wiele inspirujących artykułów. Przedstawiamy 6 różnych pomysłów na zaaranżowanie werandy. Prezentujemy również zestawienie 100 najpopularniejszych projektów domów parterowych lub z poddaszem. Osoby podążające za aktualnymi trendami architektonicznymi  docenią artykuł o nowościach projektowych i wiodących trendach architektonicznych. Ponadto tradycyjnie prezentujemy projekty domów, wnętrz oraz zdjęcia z realizacji.

Nie zmiennie jak co roku, katalog dostępny jest z dwoma różnymi okładkami. Koniecznie dajcie znać, która chcecie mieć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »