Katalog Domy w Stylu

Najnowszy katalog online – PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH

Już jest, nasz najnowszy numer katalogu PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH. Co przygotowaliśmy tym razem?

W katalogu odnajdziesz projekty domów w technologii szkieletu drewnianego i z bala. Te tradycyjne z werandą i okiennicami, jak również nowoczesne z oryginalną elewacją i dużymi przeszkleniami. Znajdziesz tu projekty domów mieszkalnych jednorodzinnych oraz małych domków letniskowych.

Domy drewniane nigdy nie wyjdą z mody. Drewno posiada wyjątkowy mikroklimat, a mieszkanie w domu drewnianym korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Drewno posiada zdolność samoregulacji wilgotności, dlatego jest tak bardzo doceniane w branży budowlanej. Realizacja domu drewnianego z wysokiej jakości materiałów daje gwarancję, że dom będzie służył przez lata kolejnym pokoleniom.

Zobacz katalog – PROJEKTY DOMÓW DREWNIANYCH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »