Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks
Realizacje

Najpiękniejsze realizacje projektu domu Onyks

Projekt Onyks to nowoczesny dom z użytkowym poddaszem stworzony z myślą o 4-osobowej rodzinie. W projekcie przeplata się nowoczesność z tradycją. Połączenie dwuspadowego dachu z nowoczesnymi materiałami elewacyjnymi zapewnia wyjątkowy efekt końcowy. Projekt jest odpowiedzią dla wszystkich, którzy szukają niebanalnego projektu. Dla tych, którzy chcą wyróżniać się z otoczenia.

Parter domu został podzielony na dwie strefy użytkowe. Zaprojektowano tu część dzienną, w której znalazła się zamknięta kuchnia, duża jadalnia oraz salon z wyjściem na taras. Liczne przeszklenia otwierają wnętrze na ogród nadając mu wyjątkowego klimatu. Druga część parteru to strefa prywatna mieszkańców. Znalazły się tu dwie wygodne sypialnie oraz rodzinna łazienka. Układ funkcjonalny parteru uzupełnia niewielkie WC oraz funkcjonalna kotłownia.

Na poddaszu zaprojektowano największą sypialnię. Stanowi ona tzw. apartament gospodarzy, czyli posiada prywatna łazienkę i garderobę. Na poddaszu wygospodarowano również kącik rekreacyjny idealny np. do zagłębienia się w lekturze. Niewątpliwym atutem projektu jest antresola, dzięki której przestrzeń na górze przenika się z przestrzenią na parterze. Mieszkańcy do dyspozycji mają również dwustanowiskowy garaż, który w obecnych czasach jest wyjątkowo doceniany.

Onyks w przeciągu ostatnich lat doczekał się wielu udanych realizacji. Z wielką przyjemnością przypominamy dwie najpiękniejsze realizacje projektu. Pierwsza z realizacji prezentuje dom z zewnątrz pokazując jego oryginalną bryłę. Właściciele drugiej realizacji zaprosili nas do środka odkrywając swoje wnętrza.

 

Realizacja I – niebanalna bryła

Z całą pewnością projekt domu Onyks wpisuje się w różnorodne otoczenie. Idealnie wpisze się na działki podmiejskie spełniając warunek kąta nachylenia dachu, jak również będzie pasował do współczesnej zabudowy miejskiej, takiej jak osiedla mieszkaniowe.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

Minimalne wymiary działki, na której można zrealizować projekt Onyks to 29,70 m x 20,65 m. Projekt najlepiej sprawdzi się działkach płytkich i szerokich. Od strony fasady, na której znajdują się okna należy go usytuować w odległości minimum 4 m od granicy.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

 

Realizacja II – nowoczesne wnętrza z antresolą

Analizując koszty budowy domu bardzo trudno określić jest jej rzeczywistą wartość. Na poszczególnych etapach budowy domu powstaje zbyt dużo niewiadomych oraz możliwości zakupu i wykonania czegoś taniej niż w kosztorysie. Oczywistym jest, że inwestorzy budują i wykańczają dom w różnym standardzie. Niektórzy inwestorzy kupują najtańsze materiały, inni stawiają na dużo droższe o lepszej jakości. Wszystko to powoduje, że trudno jest oszacować realną wartość inwestycji. Projekt domu Onyks z pewnością nie należy do projektów tanich w budowie.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

Onyks posiada przestronne i otwarte wnętrze oraz nietuzinkowe podejście do bryły. Na elewacji pojawiły się też nowoczesne elementy dekoracyjne, które dodatkowo nadają mu oryginalności.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

W projekcie Onyks najlepiej odnajdzie się rodzina, która prowadzi otwarty tryb życia. Rodzina, której nie przeszkadzają otwarte drzwi do pomieszczeń, a domownicy nie chowają się przed sobą tylko spędzają czas wspólnie.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

W projekcie kuchnia została niemal całkowicie zamknięta. Rozwiązanie takie docenią przede wszystkim osoby, które przy pracach kuchennych chcą mieć więcej prywatności. W przypadku tak zaprojektowanej kuchni nie musi też przejmować się ewentualnym nieporządkiem towarzyszącym gotowaniu.

Zdjęcie z realizacji projektu domu Onyks

Szczegóły projektu na stronie: Projekt domu Onyks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »