drzw wewnętrzne marki Hörmann
Aktualności,  Poradnik Inwestora

Hörmann – piękne i mocne. Drzwi idealne do każdego wnętrza

Projektując domowe wnętrza, warto dobrze dopasować do nich drzwi. Stylowy salon, elegancka kuchnia, przytulna sypialnia, komfortowa łazienka – wszędzie tam są one dopełnieniem całości. Zaaranżowanie każdego pomieszczenia ułatwi niezwykle bogata oferta drewnianych drzwi wewnętrznych firmy Hörmann.

Bogata oferta produktowa drzwi wewnętrznych

Producent oferuje je w kilku liniach wzorniczych. Drzwi dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy tradycyjnych, jak i awangardowych rozwiązań. Miłośnicy rustykalnych wnętrz mogą wybierać spośród wielu naturalnych drewnianych oklein, jak np. klon, buk, jesion czy limba, a tym którzy preferują wyrafinowane połączenie stylu rustykalnego z nowoczesnym spodobają się drzwi z powierzchnią imitującą fakturę lnu. Do minimalistycznych wnętrz dobrze pasować będą wysokiej jakości lakierowane powierzchnie w rozmaitych kolorach.

drzwi wewnętrzne o strukturze lnu marki Hörmann

Bardzo odporne i wytrzymałe drzwi z powierzchnią Duradecor o strukturze lnu sprawdzą się także w kuchni.

Odpowiadając na potrzeby rynku, firma Hörmann ciągle poszerza paletę wzorów i kolorów oferowanych drzwi wewnętrznych. Wprowadzony ostatnio do oferty modny kolor popielaty – delikatna gradacja koloru jasnoszarego i antracytowego – pasuje do wnętrz w każdym stylu. W tym odcieniu producent proponuje pięć typów drewnianych drzwi o różnej powierzchni, na przykład ultra matowej czy w strukturze łupka.

drzwi wewnętrzne marki Hörmann

Do drzwi z powierzchnią imitującą strukturę lnu harmonijnie dopasować można drzwi pełnoszklane z takim samym nadrukiem.

Kolorowe akcenty

Kolor popielaty dobrze komponuje się z okuciami serii black edition w eleganckim matowym kolorze czarnym. Ale nie tylko do drzwi w tym kolorze Hörmann oferuje modne czarne elementy wykończeniowe takie jak: klamki drzwiowe ze zlicowaną rozetą czy ukryte zawiasy. Świetnie pasują one także do jasnych naturalnych drewnianych oklein. Wyjątkowy charakter wnętrz podkreślić też mogą kolorowe krawędzie skrzydeł drzwiowych. W takim właśnie kontrastowym kolorystycznie wykonaniu do drzwi pokojowych z powierzchnią Duradecor firma oferuje krawędź 4Protect. To nie tylko bardzo estetyczne, ale również niezwykle wytrzymałe wykończenie skrzydła. Dzięki niemu drzwi są mniej podatne na mechaniczne uszkodzenia, do których może dochodzić podczas codziennego użytkowania. Krawędź 4Protect dostępna jest w kolorze brązowoszarym, antracytowym, jasnoszarym, białym, popielatym i czarnym.

Drzwi drewniane z powierzchnią Duradecor

Drzwi drewniane z powierzchnią Duradecor w naturalnej drewnianej okleinie i z kontrastowymi krawędziami 4Protect w kolorze czarnym oraz okuciami black edition nadają skrzydłu bardzo ciekawy wygląd.

Kolorowe akcenty, ale także szeroka paleta designerskich aplikacji ze stali nierdzewnej, ciekawe przetłoczenia, oryginalne przeszklenia i subtelne detale – to wszystko sprawia, że drzwi wewnętrzne firmy Hörmann dopełnią aranżację każdego, nawet najbardziej wyrafinowanego estetycznie wnętrza.

Niezwykle trwała powierzchnia

drzwi przesuwne marki Hörmann

Drzwi przesuwne to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na oszczędności miejsca.

Tymi drzwiami usatysfakcjonowani będą nie tylko zwolennicy dobrego designu, ale także wszyscy, którzy szukają rozwiązań odpornych na uderzenia, zarysowania i ścieranie, ze skrzydłami o dobrze zabezpieczonych krawędziach. Stylistyczna harmonia to za mało, zakup drzwi jest bowiem decyzją na lata. Dlatego powinny być one mocne i wytrzymałe. Drewniane drzwi wewnętrzne firmy Hörmann spełniają te wszystkie wymogi. Mają solidną, stabilną konstrukcję oraz niezwykle trwałą powierzchnię, co sprawia, że nawet podczas intensywnego użytkowania nie tracą swojego ładnego wyglądu. Jeżeli jednak zależy nam, by drzwi w naszym domu były szczególnie odporne na wszelkie uszkodzenia, a nawet wysoką temperaturę, to warto zdecydować się na te w okleinie Duradecor. Jest ona niemal tak wytrzymała jak laminowane blaty kuchenne, a dodatkowo wszelkie zabrudzenia z łatwością możemy z niej zmyć, nawet przy użyciu detergentów, bez ryzyka utraty estetycznego wyglądu.

 

Opracowanie: Hörmann Polska, www.hormann.pl

Logo Hormann Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »