katalog online PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA.
Katalog Domy w Stylu

Najnowszy katalog online – Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły

Już jest, najnowszy katalog online PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA.

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły na przestrzeni ostatnich lat stają się coraz bardziej popularne. Ich popularność wynika nie tylko z oryginalnego wyglądu, ale również niebywałej funkcjonalności. Zobacz najpopularniejsze projekty oraz prezentacje domów w formacie video.

Zobacz katalog – PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA

Katalog online PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNA STODOŁA

 

Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły swoją bryłą i stylem wykończenia nawiązują do zabudowy gospodarczej. Domy typu nowoczesna stodoła jak sama nazwa wskazuje dedykowane są głównie dla terenów wiejskich, jednak idealnie sprawdzą się również wśród zabudowań miejskich.  Forma oraz materiały wykończeniowe idealnie komponują dom z naturalnym krajobrazem.

Prosta bryła zaprojektowana najczęściej na rzucie prostokąta przykryta jest dwuspadowym dachem bez okapów. Projekt cechują liczne przeszklenia. Najczęściej wysokie przeszklenia stosuje się na ścianie szczytowej, która doświetla strefę dzienną domu. Projekty w tym stylu na przestrzeni ostatnich lat zyskują na popularności. Popularność wynika z oryginalnego wyglądu oraz niebywałej funkcjonalności. Nowoczesna stodoła jest zazwyczaj domem parterowym. Posiada otwartą strefą dzienną, bardzo często zwieńczoną wysokim sufitem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: czytaj więcej »