Projekty bliźniaków i domów dwurodzinnych

Projekty bliźniaków i domów dwurodzinnych skierowane są do osób, które chcą mieszkać blisko znajomych lub rodziny. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa, a dzięki oddzielnym wejściom dają pełną niezależność i komfort mieszkania. Zobacz najpopularniejsze projekty z tej kategorii: Gemini, Dąb, Goździk 2.

Projekty bliźniaków to opcja często wybierana przez spokrewnione lub zaprzyjaźnione rodziny, które mają podobne potrzeby mieszkaniowe. Obydwa segmenty domu są identyczne, bowiem jeden z nich jest odbiciem lustrzanym drugiego i mogą prezentować się bardzo elegancko.

Takie domy mają wiele zalet: są tańsze w budowie, a nawet w eksploatacji (oszczędności na ogrzewaniu, bo nie ma jednej ściany zewnętrznej). Właściciele mogą podzielić się kosztami przyłączy, mogą wspólnie negocjować ceny materiałów budowlanych oraz ekipy budowlanej.
Bezpośrednia obecność sąsiada sprzyja bezpieczeństwu mienia.

Projekty bliźniaków z naszej oferty to projekty domów z poddaszem użytkowym i piętrowe, o architekturze tradycyjnej i nowoczesnej

Projekty domów dwurodzinnych tym się różnią od bliźniaków, że nie dzielą się wyraźnie na segmenty. Mają odrębne wejścia, a wielkość mieszkań może się znacznie różnić. Są to idealne domy dla dwóch blisko spokrewnionych rodzin, które chcą mieszkać osobno, a jednocześnie blisko, by móc sobie pomagać bądź się sobą opiekować (dziadkowie wnukami, dorosłe dzieci starszymi rodzicami itp.).

Powiązane kategorie