przewiń do góry
System dachowy CREATON zapewniający bezpieczeństwo zimą
 - zdjęcie tytułowe

Jednym z najważniejszych rozwiązań funkcjonalnych podczas zimowej aury jest system przeciwśniegowy. Wysokiej jakości zabezpieczenia marki CREATON skutecznie i trwale chronią rynny oraz strefy przy dachu przed gwałtownym zsuwaniem się śniegu i lodu z połaci. Zamontowane w odpowiednich miejscach zapewnią nam bezpieczne przemieszczanie ciągami komunikacyjnymi wokół domu, zmniejszą ryzyko uszkodzenia samochodu czy zniszczenia roślin.

Marka CREATON proponuje dla każdego ze swoich modeli ceramicznych dedykowany system, w skład którego wchodzą: drabinki śniegowe, rury śniegowe, bale przeciwśnieżne i noski. Wszystkie moduły wykonane są z wysokiej jakości duraluminium lub stali, co gwarantuje pełną funkcjonalność dachu i trwałość, także przy dużych obciążeniach śniegiem. Rozwiązania montowane są na aluminiowej podstawie, która jest komplementarna z dachówką ceramiczną. Wyjątkiem są noski, które instaluje się na ceramicznej dachówce połaciowej.

Wszystkie elementy dostępne są w kolorze odpowiadającym barwie dachówki podstawowej, co zapewnia harmonijny styl i jednolity odcień całego dachu. Odporność na działanie warunków atmosferycznych i starzenie systemu CREATON sprawia, że nie jest wymagane stosowanie żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Wykorzystanie oryginalnych, kompatybilnych ze sobą rozwiązań CREATON jest ważne zarówno przy wykonaniu nowego, jak i remoncie lub wymianie pokrycia dachowego. Skorzystanie z oferty CREATON da nam pewność, że wszystkie elementy będą dopasowane pod względem funkcjonalnym, estetycznym i umożliwią wykonawcom łatwy montaż.

Akcesoria śniegowe CREATON
logo firmy Creaton
2022-05-04