Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
Już 25 lat jesteśmy z Wami. Dziękujemy.
Wizualizacja projektu Ambrozja 11
Wizualizacja projektu Ambrozja 11

Jest to projekt domu parterowego o rozłożystej bryle z garażem dwustanowiskowym. Niska bryła budynku została przykryta wielospadowym dachem pokrytym płaską dachówką w kolorze antracytowym. Nowoczesny charakter domu podkreśla wykończenie elewacji. Jasny tynk urozmaicono drewnianą okładziną w kolorze naturalnego drewna połączoną z płytką elewacyjną i grafitową stolarką. Wzdłuż częściowo wysuniętego na elewacji frontowej garażu zaprojektowano podcień, tworząc zadaszoną i zaciszną strefę wejściową.

W projekcie widać wyraźny podział na strefy użytkowe. W części dziennej znajduje się przestronna kuchnia połączona z jadalnią oraz reprezentacyjny salon. W kuchni przewidziano tradycyjny blat kuchenny pod oknem oraz centralnie położoną wyspę. Dopełnieniem jest duży stół jadalniany, idealny na rodzinne imprezy i spotkania w większym gronie przyjaciół. Przestrzeń ta płynnie łączy się z salonem, w którym znajduje się dużo miejsca na sofy do wspólnego oglądania TV przed kominkiem. Charakterystycznym elementem tej przestrzeni są liczne przeszklenia znajdujące się zarówno w jadalni jak i w salonie, z którego prowadzi wyjście na zadaszony taras.

Strefa nocna znajduje się po przeciwległej stronie korytarza, dzięki czemu zapewnia prywatność i komfort użytkowania dla mieszkańców domu. Zaprojektowano w niej trzy wygodne sypialnie, z których główna posiada oddzielną garderobę, łazienkę oraz możliwość wyjścia na ogród. Dopełnieniem układu funkcjonalnego jest rodzinna łazienka, oddzielna toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze, które można przeznaczyć na garderobę bądź pralnię. W projekcie została wydzielona także strefa gospodarcza, składająca się z dwustanowiskowego garażu z przejściem do kotłowni, dostosowanej pod dwa rodzaje ogrzewania. W projekcie przewidziano instalacje pod ogrzewanie gazowe oraz na paliwo stałe.

Zobacz pełną prezentację projektu Ambrozja 11