Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
rodzaj dachu
garaż
Wizualizacja projektu Karmin
Wizualizacja projektu Karmin

W kategorii projekty domów z wjazdem od południa pojawił się nowy projekt o nazwie Karmin. Jest to projekt domu z użytkowym poddaszem o rozbudowanym układzie funkcjonalnym. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną, której charakterystycznym elementem są liczne przeszklenia w salonie oraz w jadalni. Przestronny salon zlokalizowany od frontu budynku posiada wyjście na zadaszony taras, który jest idealnym miejscem do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Salon płynnie łączy się z rodzinną jadalnią, która pomieści duży stół jadalny i która prowadzi do zamkniętej kuchni z przylegająca do niej spiżarnią. Dodatkowo na parterze zaprojektowano gabinet, toaletę oraz pomieszczenie gospodarcze pod schodami. Na poddaszu znajduje się strefa nocna, której elementem charakterystycznym jest antresola nad salonem. Część prywatna mieszkańców składa się z czterech sypialni, garderoby oraz łazienki. Główna sypialnia gospodarzy posiada dodatkowo prywatną garderobą oraz łazienkę. Dodatkowym atutem pokoi na poddaszu są dwa tarasy dostępne po obu stronach budynku. Strefę gospodarczą projekcie uzupełnia dwustanowiskowy garaż z kotłownią oraz dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym mogącym służyć jako skład opału.

Zobacz pełną prezentację projektu Karmin
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517