Biuro projektów
Łap okazję! Kup projekt w niższej cenie ☞ UWAGA! Od 1 grudnia zmieniamy ceny
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
Wizualizacja projektu Malutki
Wizualizacja projektu Malutki

Malutki to nowy projekt domu mieszkalnego należący do kategorii projekty domów drewnianych. Budynek został zaprojektowany w szkielecie drewnianym, zaś jego elewacja została wykończona blachą na rąbek oraz drewnianą szalówką, dzięki czemu budynek zyskał nowoczesny charakter. Wysokie przeszklenia w szczycie budynku pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale również optycznie powiększają przestrzeń dzienną domu. Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną z przestronnym salonem, kuchnią ze spiżarnią oraz łazienką. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z wejściem z przedsionka może pełnić funkcję kotłowni na paliwo stałe, lub gazowe w połączeniu z pralnią. Na poddaszu znajduje się strefa nocna z trzema sypialniami oraz łazienką. Każdy z pokoi posiada wyjście na jeden z dwóch balkonów. Cechą charakterystyczną tego projektu jest nowoczesne wykończenie elewacji oraz duże przeszklone powierzchnie, dzięki którym krajobraz z otoczenia domu przenika do jego wnętrza.

Zobacz pełną prezentację projektu Malutki
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517