Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
rodzaj dachu
garaż
Wizualizacja projektu Malutki dr-S
Wizualizacja projektu Malutki dr-S

Malutki dr-S to nowy projekt domu mieszkalnego należący do kategorii projekty domów drewnianych. Budynek został zaprojektowany w szkielecie drewnianym, zaś jego elewacja została wykończona blachą na rąbek oraz drewnianą szalówką, dzięki czemu budynek zyskał nowoczesny charakter. Wysokie przeszklenia w szczycie budynku pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale również optycznie powiększają przestrzeń dzienną domu. Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze zaprojektowano strefę dzienną z przestronnym salonem, kuchnią ze spiżarnią oraz łazienką. Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze z wejściem z przedsionka może pełnić funkcję kotłowni na paliwo stałe, lub gazowe w połączeniu z pralnią. Na poddaszu znajduje się strefa nocna z trzema sypialniami oraz łazienką. Każdy z pokoi posiada wyjście na jeden z dwóch balkonów. Cechą charakterystyczną tego projektu jest nowoczesne wykończenie elewacji oraz duże przeszklone powierzchnie, dzięki którym krajobraz z otoczenia domu przenika do jego wnętrza.

Zobacz pełną prezentację projektu Malutki dr-S
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517