Gwarancja najniższej ceny Bezpłatna wysyłka w 24h Zwrot 30 dni Wymiana 60 dni Projekty domów DOMY w Stylu Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Zadzwoń577 007 517
Biuro projektów
m2
m2
kondygnacje
pokoje
łazienki
garaż
Już 25 lat jesteśmy z Wami. Dziękujemy.
Wizualizacja projektu Wanilia
Wizualizacja projektu Wanilia

W kategorii projekty domów z użytkowym poddaszem pojawił się nowy projekt – Wanilia. Prosta bryła budynku wyróżnia się podcieniem zaprojektowanym od frontu budynku, który został zaakcentowany dwoma kolumnami. Dodatkowym akcentem jest prostokątna lukarna znajdująca się centralnie nad wejściem głównym. Frontowy podcień, wykończony drewnianą okładziną, osłania wejście do domu, które poprzez wiatrołap prowadzi do strefy dziennej parteru.

Parter został podzielony na dwie strefy: dzienną wypoczynkową oraz gospodarczą. W części dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z przylegającą do niej spiżarnią. Cała przestrzeń jest bardzo dobrze doświetlona dzięki licznym przeszkleniom. Taras zaprojektowano od zachodniej strony budynku z wyjściem od strony jadalni. W salonie zaprojektowano jednobiegową klatkę schodową, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń użytkową domu. Pod schodami znajduje się niewielki schowek dostępny z korytarza. Dodatkowo na paterze zaprojektowano wygodny gabinet oraz łazienkę z prysznicem.

Jako uzupełnienie programu funkcjonalnego na parterze zaprojektowano również kotłownię oraz dodatkowe pomieszczenie do zagospodarowania jako garderoba lub pomieszczenie gospodarcze, które można również połączyć z kotłownią w jedno większe pomieszczenie. Na poddaszu zaprojektowano komfortową i zaciszną strefę nocną. Składa się ona z trzech sypialni, łazienki oraz garderoby. Pokoje są doskonale doświetlone wysokimi przeszkleniami, zaś dwie mniejsze sypialnie posiadają dostęp do wspólnego balkonu, który stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu na parterze.

Zobacz pełną prezentację projektu Wanilia