Biuro projektów
Projekt kupujesz bezpośrednio u AUTORA Gwarancja najniższej ceny! Bezpłatna dostawa w 24h Zwrot 14 dni Wymiana do 30 dni Zadzwoń577 007 517
m2
m2
kondygnacje
pokoje
rodzaj dachu
garaż
Wizualizacja projektu Wanilia
Wizualizacja projektu Wanilia

W kategorii projekty domów z użytkowym poddaszem pojawił się nowy projekt – Wanilia. Prosta bryła budynku wyróżnia się podcieniem zaprojektowanym od frontu budynku, który został zaakcentowany dwoma kolumnami. Dodatkowym akcentem jest prostokątna lukarna znajdująca się centralnie nad wejściem głównym. Frontowy podcień, wykończony drewnianą okładziną, osłania wejście do domu, które poprzez wiatrołap prowadzi do strefy dziennej parteru.

Parter został podzielony na dwie strefy: dzienną wypoczynkową oraz gospodarczą. W części dziennej znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz otwarta kuchnia z przylegającą do niej spiżarnią. Cała przestrzeń jest bardzo dobrze doświetlona dzięki licznym przeszkleniom. Taras zaprojektowano od zachodniej strony budynku z wyjściem od strony jadalni. W salonie zaprojektowano jednobiegową klatkę schodową, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń użytkową domu. Pod schodami znajduje się niewielki schowek dostępny z korytarza. Dodatkowo na paterze zaprojektowano wygodny gabinet oraz łazienkę z prysznicem.

Jako uzupełnienie programu funkcjonalnego na parterze zaprojektowano również kotłownię oraz dodatkowe pomieszczenie do zagospodarowania jako garderoba lub pomieszczenie gospodarcze, które można również połączyć z kotłownią w jedno większe pomieszczenie. Na poddaszu zaprojektowano komfortową i zaciszną strefę nocną. Składa się ona z trzech sypialni, łazienki oraz garderoby. Pokoje są doskonale doświetlone wysokimi przeszkleniami, zaś dwie mniejsze sypialnie posiadają dostęp do wspólnego balkonu, który stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu na parterze.

Zobacz pełną prezentację projektu Wanilia
Materiały graficzne do projektów prezentowane na stronach internetowych MTM Styl Sp. z o.o., Sp.k. nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego). W wyniku ciągłego udoskonalania oferty projekty mogą się nieznacznie różnić od zaprezentowanych materiałów graficznych, które mają charakter jedynie informacyjny i poglądowy.
phone-icon577 007 517