BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Aksamit 5

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 400 zł 3 050 zł
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj z autorem projektu

577 007 517

577 007 517

wyślij pytanie
109
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Aksamit 5 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Aksamit 5 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 133.39 m²
 • powierzchnia garażu 33.86 m²
 • powierzchnia zabudowy 214.64 m²
 • powierzchnia dachu 354.00 m²
 • kubatura 1029.00 m³
 • wysokość 6.80 m
 • min. gabaryty działki 24.85 × 26.65 m
 • EP 2017 67.40 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Aksamit 5.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Aksamit 5 wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Kredyt
hipoteczny
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Aksamit 5

Projekt Aksamit 5 to propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję oraz funkcjonalność. Budynek posiada reprezentacyjny charakter, którego cechą charakterystyczną są liczne przeszklenia. Rozłożysta bryła została przykryta wielospadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną w kolorze ceglanym. Wykończenie zewnętrze opiera się na połączeniu dwóch kolorów: białego oraz ceglanego. Elewacje oraz stolarka w kolorze białym zostały skontrastowane z płytką klinkierową w kolorze ceglanym. Jest to projekt domu parterowego, w którym starannie dopracowane proporcje bryły i sposób wykończenia elewacji, podkreślają charakter budynku oraz zapewniają mu wyjątkowy wygląd. 

Wyraźny podział na strefy użytkowe
Zaprezentowany projekt należy do grupy projektów domów średnich do 140 m2. Wejście główne zostało zaprojektowane w podcieniu biegnącym wzdłuż wysuniętego garażu, dzięki czemu zapewnia osłonę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. W projekcie zauważalny jest wyraźny podział na strefę dzienną oraz nocną. Część dzienna domu składa się z salonu, zaprojektowanego od frontu budynku, kuchni oraz części jadalnej z wyjściem na zadaszony taras. Wnętrze odznacza się licznymi przeszkleniami, które łączą wnętrze domu z otaczającym go krajobrazem. Z salonu oraz z jadalni znajduje się wyjście na zadaszony taras znajdujący się na zachodniej ścianie budynku, który stanowi idealne miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu.

 Komfortowa strefa prywatna 
Strefa wypoczynkowa została oddzielona od reszty domu osobnym korytarzem, w którym znalazło się miejsce na szafy w zabudowie oraz oddzielną toaletę dla gości. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano trzy komfortowe sypialnie z dużą ilością miejsca do przechowywania oraz miejscem do nauki i odpoczynku. Znajduje się tam również rodzinna łazienka z możliwością wstawienia zarówno wanny jak i prysznica. W projekcie przewidziano również część gospodarczą do której prowadzi nieduże pomieszczenie gospodarcze mogące służyć jako składzik. Składa się na nią garaż dwustanowiskowy oraz kotłownia dostosowana pod dwa rodzaje ogrzewania. Jest to projekt domu z kotłownią na paliwo stałe bądź gazowe.

Wjazd na działkę od strony południowej 
Aksamit 5 jest projektem domu z wjazdem od południa. Charakterystycznym elementem dla tego rodzaju budynków jest usytuowanie salonu oraz tarasu od strony frontowej. Jest to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu część dzienna domu ma zapewnione maksymalne nasłonecznienie w ciągu dnia. W ofercie posiadamy również inne wersje projektów z serii Aksamit, dostosowane pod działki z wjazdem od południa, które są zróżnicowane pod kątem powierzchni użytkowej, układu funkcjonalnego oraz nachylenia połaci dachowej.

Grupa budujących - Budujemy Aksamity
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Aksamity, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Aksamit. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Inne wersje

 • Aksamit 8 158 m2
 • Aksamit 7 166 m2
 • Aksamit 4 139 m2
 • Aksamit 3 156 m2
więcej

Projekty podobne

 • Ariel 128 m2
 • Ambrozja 3 158 m2
 • Kolendra 130 m2
 • Ariel 3 128 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu