przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Aksamit 8

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł 4 150 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
167
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Aksamit 8 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Aksamit 8 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 157.55 m²
 • powierzchnia garażu 33.72 m²
 • powierzchnia zabudowy 244.57 m²
 • powierzchnia dachu 392.00 m²
 • kubatura 1140.00 m³
 • wysokość 6.80 m
 • min. gabaryty działki 24.85 × 29.95 m
 • EP 68.07 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: System Stropowy TECHNOBETON
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
Ambrozja 9 - wersja projektu z kuchnią od frontu

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud I kw 2020, dostawcy, producenci
9%
74%
17%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
62 831 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
283 148 zł
stolarka okienna i drzwiowa
34 287 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
380 266 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 600
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Aksamit 8

AKSAMIT 8 to projekt domu parterowego dla dużej rodziny, która ceni sobie ponadczasowy design i lubi duże przestrzenie. Uniwersalna stylistyka przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom tradycyjnej architektury i idealnie wpisze się w każdy typ otoczenia.

Dom dla 4-5-osobowej rodziny
Ogromną zaletą projektu jest duża liczba przestronnych sypialni. W zaproponowanym układzie użytkowym znajdziemy ich aż 4, a każda z nich oferuje optymalną ilość miejsca na odpoczynek, naukę czy pracę. Wszystkie pokoje sypialne zostały wyraźnie oddzielone od strefy dziennej domu, będącej centrum życia rodzinnego, aby zapewnić domownikom ciszę i spokój. Największa z sypialni, niczym luksusowy apartament wyposażono w garderobę i własną łazienkę, co znacząco zwiększy komfort jej użytkowania przez gospodarzy dużej rodziny. Oprócz tego projekt uwzględnia utworzenie 2 ogólnodostępnych łazienek.

Strefa dzienna i gospodarcza
Projekt domu będzie idealną opcją na działkę z wjazdem od południa, a to za sprawą ulokowania salonu z licznymi przeszkleniami od strony frontowej. Cała strefa dzienna została sprytnie zaplanowana, w taki sposób że każda z jej części jest subtelnie oddzielona. Otwarta kuchnia została częściowo osłonięta praktycznym panelem ściennym. Architekci zaplanowali przestrzeń kuchenną z dużą liczbą blatów, co będzie ogromnym atutem w przypadku dużych rodzin, w których bardzo często kilka osób korzysta z kuchni w tym samym czasie. Dopełnieniem strefy kuchennej jest część jadalniana ulokowana przy wysokich oknach wychodzących na ogród. W przestronnym salonie znajdzie się miejsce na relaks dla całej rodziny, a w zimowe wieczory czas odpoczynku umili kominek. Z części dziennej będzie można bezpośrednio wyjść na taras usytuowany z bocznej strony domu. Program użytkowy uzupełnia przestrzenna kotłownia z oddzielnym wyjściem i dwustanowiskowy garaż.

AKSAMIT 8 od zewnątrz
Aranżacja zewnętrzna budynku jest miła dla oka. Jasna elewacja została ozdobiona kamiennymi płytkami w naturalnym odcieniu, a wielospadowy dach został przykryty dachówką w neutralnym odcieniu grafitu. Bryła budynku ma postać dość rozbudowaną, ale dzięki temu poszczególne części układu funkcjonalnego zostały w praktyczny sposób oddzielone od siebie. Wejście główne architekci zaprojektowali w podcieniu, chroniącym mieszkańców i gości przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zadaszenie ganku i tarasu zostało wsparte na efektownych filarach, dopełniających klasyczną stylistykę projektu.

Bezpieczny dom na lata
Ogromną zaletą domu jest fakt, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Coraz więcej inwestorów wybiera właśnie domy parterowe, ponieważ oferują one niesamowitą swobodę komunikacji. Projekt konstrukcyjny budynku zakłada utworzenie murowanych ścian i stropu o konstrukcji betonowej lub z wiązarów dachowych. Wszystkie zastosowane technologie dogłębnie przemyślano i dostosowano do najnowszych warunków technicznych. Dzięki temu projekt domu będzie trwałym, bezpiecznym miejscem do życia, a jego eksploatacja nie obciąży nadmiernie portfela.

Grupa budujących - Budujemy Aksamity
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Aksamity, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Aksamit. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Aksamit 7 166 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Aksamit 5 133 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 2
Aksamit 4 139 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Aksamit 3 156 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Ambrozja 6 165 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 9 149 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 6 149 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Ambrozja 3 158 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń