przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Awokado

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 550 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
813
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Awokado - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Awokado - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

  • powierzchnia użytkowa 99.93 m²
  • powierzchnia zabudowy 131.17 m²
  • powierzchnia dachu 183.76 m²
  • kubatura 500.00 m³
  • wysokość 5.78 m
  • min. gabaryty działki 21.89 × 18.73 m
  • EP 69.94 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 25°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud I kw 2021, dostawcy, producenci
12%
72%
16%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
35 796 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
162 046 zł
stolarka okienna i drzwiowa
27 211 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
225 053 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 399
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Awokado

W kategorii domów nowoczesnych pojawił się gotowy projekt domu Awokado. Spełni on oczekiwania osób szukających domu jednorodzinnego. Budynek cechuje się prostą bryłą i dużymi przeszkleniami. Całość została zaprojektowana na rzucie prostokąta z wyraźnym podziałem na dwie strefy dzienną i nocną. Stonowana kolorystyka elewacji podkreśla prostą bryłę nadając jej eleganckiego charakteru drewniana szalówka jest architektonicznym detalem, który nadaje projektowi bardziej wyszukanego charakteru. Autor zadbał aby projekt domu jednorodzinnego o nazwie Awokado wyróżniał się nowoczesnym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Warto wspomnieć, że dużym plusem projektu jest możliwość jego aranżacji jako projektu domu z wjazdem od północy, jak i projektu domu z wejściem od południa.

Dom na lata … 
Projekt domu Awokado został stworzony z myślą o osobach młodych, które mają dzieci lub dopiero rozważają powiększenie rodziny.  Zapytacie dlaczego?
Ponieważ wszystkie pomieszczenia położone są na jednym poziomie. Brak schodów sprawia, że dzieci mogą w miarę bezpiecznie baraszkować po całym domu. Projekt domu parterowego to świetna opcja również dla osób starszych ponieważ mogą bez problemu poruszać się po wszystkich pomieszczeniach.

Przemyślany układ funkcjonalny
Zaletą projektów z kategorii małych domów do 100 m² są niskie koszty budowy.  Domy o niewielkiej powierzchni stanowią zazwyczaj doskonałą alternatywę do zakupu mieszkania w bloku.  W projekcie domu Awokado przewidziano wyraźny podział na strefę dzienną i nocną. Dzięki temu po położeniu dzieci spać dorośli domownicy, jeśli jeszcze starczy im sił,  mogą spędzić przyjemny wieczór w salonie lub na zadaszonym tarasie. Każdy rodzic doceni ten moment w ciągu dnia gdy ma czas tylko dla siebie.

Kolejnym plusem projektu jest zaprojektowanie strefy intymnej wyłącznie dla gospodarzy. W tej strefie znajduje się duża sypialnia połączona bezpośrednio z garderobą i łazienką. Osobna łazienka i garderoba to praktyczne rozwiązanie, które usprawnia poranne czynności zwłaszcza gdy wszyscy domownicy śpieszą się do wyjścia. A w weekendy dodatkowa łazienka może zamienić się w babskie domowe spa.

Część dzienna domu to odpowiedź na aktualne oczekiwania inwestorów. W gotowym projekcie domu Awokado zaprojektowano otwartą kuchnię połączoną z salonem i jadalnią.  Przygotowując posiłki można zachęcić pozostałych domowników do pomocy czy pilnować dzieci bawiących się w salonie. W kuchni znalazło się również miejsce na spiżarnię. Wyodrębnienie dodatkowej przestrzeni docenią wielbiciele domowych przetworów, soków czy zdrowotnych nalewek. W korytarzu została zaprojektowana duża szafa, która pomoże utrzymać porządek i pomieści okrycia wierzchnie, buty i wiele innych drobiazgów.

Taras idealny
Taras jest elementem docenianym i pożądanym  przez wielu inwestorów. Można wyjść na niego bezpośrednio z jadalni zabierając przekąski i zimne napoje. Tak zaplanowany układ funkcjonalny pozwala jeść posiłki na zewnątrz i łapać promienie słońca.  Aby zapewnić większą prywatności gospodarzom, autor projektu zaproponował taras z tyłu budynku z wyjściem wyłącznie przez salon.

Czy jest to idealny projekt dla Ciebie? Jeśli tak to nie zwlekaj i zamów go jak najszybciej i ciesz się kawą na prywatnym tarasie.

 

 

 

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Awokado 3 108 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Awokado 2 100 m2

Projekty podobne

Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Elka 2 86 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 2 81 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 3 90 m2
więcej

Komentarze o projekcie

  • + Dodaj zdjęcia
  • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
  • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Monika

Jaki jest szacunkowy koszt budowy?