przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
4 150 zł 3 850 zł
miniaturka

Projekt domu Calineczka 3

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 850 zł
Realizacja zamówienia w 5-7 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
364
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Calineczka 3 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Calineczka 3 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Calineczka 3 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 139.03 m²
 • powierzchnia garażu 18.00 m²
 • powierzchnia zabudowy 117.20 m²
 • powierzchnia dachu 207.00 m²
 • kubatura 770.08 m³
 • wysokość 9.11 m
 • min. gabaryty działki 20.95 × 18.05 m
 • EP 69.88 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 45°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Poziom cen: Sekocenbud I kw 2020, dostawcy, producenci
10%
72%
18%
stan zerowy
(fundamenty i ściany fundamentowe)
41 062 zł
stan surowy otwarty
(ściany konstrukcyjne i działowe, konstrukcja dachu z pokryciem)
168 091 zł
stolarka okienna i drzwiowa
22 717 zł
∑ =
stan surowy zamknięty
(bez instalacji)
231 869 zł
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House
Bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 500
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Calineczka 3

Calineczka 3 to atrakcyjny i nowoczesny projekt domu z użytkowym poddaszem o prostej i zwartej bryle, w której znajduje się także jednostanowiskowy garaż. Elegancki detal oraz naturalne zestawienie materiałów wykończeniowych zapewniają budynkowi wyjątkowy wygląd. Nowoczesną stylizację domu podkreślono naturalnymi – drewnianymi i klinkierowymi okładzinami, które zostały efektownie wyeksponowane na tle jasnego tynku. Dwuspadowy dach pokryto blachą łączona na rąbek w kolorze grafitowym. Charakteru dodają duże przeszklenia na parterze, modne portfenetry na poddaszu oraz trójkątna lukarna zlokalizowana od frontu.

Przestrzeń funkcjonalnie zorganizowana
To doskonała propozycja dla osób, poszukujących dobrych i prostych rozwiązań architektonicznych oraz funkcjonalnie zorganizowanej przestrzeni wewnętrznej w nowoczesnym projekcie domu. Jasna i komfortowa strefa dzienna to salon połączony z jadalnią oraz kuchnia. Całość została bardzo dobrze doświetlona wysoki przeszkleniami w jadalni oraz salonie. Przesuwne duże drzwi tarasowe umożliwiają przenikanie ogrodu do wnętrza domu. W zaprojektowanym na parterze dodatkowym pokoju można urządzić zaciszny gabinet do pracy, bądź sypialnię dla gości, którzy będą mieli do swojej dyspozycji znajdującą się obok łazienkę.

Dobrze nasłoneczniona przestrzeń prywatna
Przestrzeń prywatna na poddaszu jest bardzo dobrze nasłoneczniona, dzięki wysokim portfenetrom i oknom połaciowym. Zaprojektowano tutaj trzy pokoje dla dzieci oraz dużą sypialnię rodziców z garderobą, zlokalizowaną w drugiej części poddasza, nad garażem. W komfortowej łazience znajdzie się miejsce zarówno na narożną wannę, prysznic i pralkę. Łazienka na poddaszu jest bardzo dobrze doświetlona naturalnym światłem wpadającym przez lukarnę. Optymalny układ funkcjonalny oraz prosta bryła budynku powodują, iż projekt posiada niespełna 140 m2 powierzchni użytkowej co oznacza, iż jest to projekt domu średniego od 100 do 140 m2.

Uzupełnienie programu funkcjonalnego
Z wiatrołapu przechodzi się do przechodniego pomieszczenia gospodarczego, w którym można ulokować pojemne szafy do przechowywania. Pomieszczenie to prowadzi wprost do garażu, z którego dostępna jest kotłownia na paliwo stale bądź gazowe, z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz. Na zewnątrz mieszkańcy mają do dyspozycji słoneczny taras, który można przesłonić drewnianą pergolą, która stworzy spójną całość z drewnianą okładziną na elewacji. Jest to projekt domu z wizualizacjami wnętrz, które dodatkowo wzbogacają prezentację projektu.

Grupa budujących - Budujemy Calineczki
Zachęcamy do dołączenia do grupy Budujemy Calineczki, którą założyliśmy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dzięki grupie możesz bez problemu nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu z serii Calineczka. Dołącz do grupy - czekamy na Ciebie :) W grupie zawsze raźniej.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie Calineczka 3 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Calineczka 2 137 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Calineczka 136 m2
Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 2
Calineczka 4 139 m2

Projekty podobne

Pokoje 7| Łazienki 3| Garaż 1
Jeżyna 2 167 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Bez 3 99 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Sekwana 135 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Rio 148 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Magdalena Namojlik MTM STYL

Planujesz budowę domu z serii Calineczka, jesteś w trakcie budowy, a może już mieszkasz w którejś z Calineczek? Dołącz do grupy Budujemy Calineczki. To idealne miejsce do wymiany doświadczeń, opinii, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji https://www.facebook.com/groups/809777339171373/

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

W projekcie jest przewidziany właz rewizyjny na tzw. stryszek. Znajduje się on przed wejściem do łazienki na poddaszu. Właz ten widać na rysunkach szczegółowych do projektu.

Kamil Pawlak

Nie do konca o to mi chodzilo. Mam na mysli przestrzen nad poddaszem. W projekcie nie ma tam wejscia a wysokosc pozwalalaby na utworzenie tam schowka.

Ewa Tarnowska-Wrona MTM STYL

Panie Kamilu, może Pan bez problemu zmieniać funkcje pomieszczeń, w tym zamienić jeden z pokoi na poddaszu na schowek.

Kamil Pawlak

Czy jest możliwość \"utworzenia\" strychu - nie jako pomieszczenie mieszkalne tylko jako \"schowek\"?

Ewa Tarnowska-Wrona

Ścianka, o której Pan mówi stanowi element konstrukcyjny, nie może zatem zostać usunięta. Aby móc z niej zrezygnować, należałby przerobić konstrukcję budynku, np. poprzez zastosowanie w tym miejscu podciągów.

Dawid Szczyra

Dzień dobry, czy ścianka w kształcie litery \"L\" pośrodku salonu jest konieczna? Można przerobić ten projekt tak aby salon był otwarty - bez tej ścianki?

Magdalena Namojlik MTM STYL

Pustak Ytong będzie trochę cieplejszy. Proszę jednak pamiętać, że na wysokość współczynnika EP w większym stopniu wpływają inne rzeczy, niż technologia wykonania,

Monika

Czy może być wykonany ten dom w jakieś innej technologi gdzie obniżyła by się wysokość EP? tak jak np. w tym projekcie ? http://www.domywstylu.pl/projekt-domu-kalcyt.php