przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Cytrus 4

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 450 zł 4 150 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
241
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Cytrus 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 152.94 m²
 • powierzchnia garażu 39.71 m²
 • powierzchnia zabudowy 246.76 m²
 • powierzchnia dachu 238.00 m²
 • kubatura 560.27 m³
 • wysokość 3.78 m
 • min. gabaryty działki 25.04 × 28.64 m
 • EP 15.98 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dach płaski (spadek około 2-3%)
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 4 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 4

Projekt domu Cytrus 4 należy do kategorii projektów domów parterowych.  To wygodny dom o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze. Cytrus 4 będzie idealny dla inwestorów poszukujących nieszablonowych ale zarazem funkcjonalnych rozwiązań. Projekt Cytrus 4 pod względem powierzchni użytkowej możemy zaliczyć do projektów domów  średnich od 100 m² do 140 m².

Nowoczesna stodoła z płaskim dachem
Projekt domu w stylu nowoczesnej stodoły jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Dom został zaprojektowany na planie prostokąta z dwustanowiskowym garażem i płaskim dachem. Wzrok przykuwa prosta bryła budynku oraz płaski dach, który podkreśla indywidualny charakter budynku. Projekt wyróżnia się wykonaną z naturalnych materiałów, nowoczesną elewacją. Biały tynk autor zestawił z kontrastującą szalówką w kolorze naturalnego drewna oraz urozmaicił szalówką w odcieniach szarości. Cechą charakterystyczną są liczne wysokie przeszklenia, które nie tylko podkreślają nowoczesny charakter budynku, ale zapewniają dużą ilość naturalnego światła we wnętrzu.

Przestronna strefa dzienna
Autem projektu jest przejrzysty układ pomieszczeń. Przestrzeń dzienna wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz płynnie łączy wnętrze domu z otoczeniem. Przestronny salon pomieści wygodny zestaw wypoczynkowy, idealny do wspólnego spędzania czasu z rodziną. Powiększeniem przestrzeni dziennej jest taras, który został zadaszony drewnianą pergolą. Z salonu przechodzi się do rodzinnej jadalni, w której zmieści się duży stół, idealny do spotkań w większym gronie. Funkcjonalna kuchnia została wyposażona w długi blat roboczy oraz wysoką zabudowę. Niewątpliwym atutem kuchni jest wyspa z kuchenką, która zapewnia dodatkowy blat roboczy oraz miejsce do spożywania posiłków. Dodatkowo przy kuchni znajduje się pojemna spiżarnia, która pomieści wiele domowych przetworów.

Funkcjonalna strefa nocna
W części nocnej, oddzielonej funkcjonalnie od pomieszczeń dziennych, znajdują się trzy sypialnie, garderoba, rodzinna łazienka oraz pralnia. Sypialnia gospodarzy tworzy wygodny apartament gospodarzy z prywatną garderoba oraz łazienką. Duże narożne przeszklenia zapewniają nie tylko piękne widoki o poranku, ale stanowią również niezależne wyjście na taras. W projekcie wydzielona została również strefa gospodarcza, na którą składa się dwustanowiskowy garaż z wejściem przez przedsionek. W garażu znajduje się przejście do kotłowni dostosowanej pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i na paliwo stałe. Kotłownia jest połączona z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym z bezpośrednim dostępem do ogrodu. Umożliwia to wygodne przechowywanie kosiarki i innych urządzeń przeznaczonych do pracy na terenie posesji.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie CYTRUS 4 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 5 146 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Cytrus 2 136 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Jadeit 2 192 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Justa 2 161 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Madera 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń