przewiń do góry
Dane Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 3 950 zł
miniaturka

Projekt domu Cytrus 4

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
4 450 zł 3 950 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
227
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Cytrus 4 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Cytrus 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 152.94 m²
 • powierzchnia garażu 39.71 m²
 • powierzchnia zabudowy 246.76 m²
 • powierzchnia dachu 238.00 m²
 • kubatura 560.27 m³
 • wysokość 3.78 m
 • min. gabaryty działki 25.04 × 28.64 m

Technologia wykonania

dach: dach płaski (spadek około 2-3%)
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Cytrus 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Cytrus 4 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
15 ofert kredytu w jednym miejscu
logo Open Finance
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Cytrus 4

Projekt domu Cytrus 4 należy do kategorii projektów domów parterowych.  To wygodny dom o nowoczesnej i wyróżniającej się architekturze. Cytrus 4 będzie idealny dla inwestorów poszukujących nieszablonowych rozwiązań. Projekt Cytrus 4 pod względem powierzchni użytkowej możemy zaliczyć do projektów domów  średnich od 100 m² do 140 m² . Z taką powierzchnią użytkową oraz układem funkcjonalnym dom doskonale wpisze się w potrzeby 4-osobowej rodziny.

Wygląd zewnętrzny

Tradycyjny kształt nowoczesnej stodoły jest coraz częściej wybieranym rozwiązaniem. Dom został zaprojektowany na planie prostokąta z dwustanowiskowym garażem i płaskim dachem. Wzrok przykuwa prosta bryła budynku oraz płaski dach, który można dowolnie zaaranżować i podkreślić indywidualny charakter projektu.

Elewacja budynku wyróżnia się idealnym doborem kolorów biały tynk autor zestawił z kontrastującą szalówką w kolorze naturalnego drewna oraz urozmaicił szalówką w odcieniach szarości. Cytrus 4 zawiera starannie zaplanowany układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną. Niewątpliwie jest to poszukiwane wśród inwestorów rozwiązanie. Jego główną zaletą jest poczucie prywatności i spokoju nawet gdy pozostali domownicy spędzają aktywnie czas w strefie dziennej.

Z punku widzenia przyszłych domowników ważne jest aby pomieszczenia były odpowiednio doświetlone, dlatego autor projektu postawił ja duże wnętrza z licznymi przeszkleniami. Efektem tego zabiegu są bardzo przytulne, jasne wnętrza idealne do zaaranżowania dowolnymi barwami.  Czuje oko inwestora dostrzeże, że przestrzeń w projekcie Cytrus 4 została powiększona o zadaszony pergolą taras, który stwarza komfortowe warunki do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Układ pomieszczeń

Autem projektu jest przejrzysty układ pomieszczeń. Przestrzeń dzienna wyróżnia się dużymi przeszkleniami oraz płynnie łączy wnętrze domu z zewnętrznym. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze są naturalnie oświetlone i przyjemnie spędza się w nich czas.

Sercem całego domu jest jadalnia – miejsce skupiające wszystkich domowników na wspólnym jedzeniu posiłków oraz długich rozmowach. Została ona wyeksponowana na tle dużego okna. Kuchnia została wzbogacona o dużą spiżarnię na konfitury oraz inne przetwory, które przez cały rok będą zachwycać smakiem domowników i gości. W kuchni  zaplanowano również wyspę, która w praktyce stanowi miejsce do przygotowywania. W rzeczywistości będzie też idealnym miejscem do odrabiania lekcji, stanowiskiem do pracy czy miejscem do na pogaduchy z koleżankami.

 W części nocnej, oddzielonej funkcjonalnie od pomieszczeń dziennych, znajdują się trzy sypialnie, garderoba, rodzinna łazienka oraz pralnia. Sypialnia gospodarzy- rodziców została wyposażona jest w oddzielną garderobę i wygodną łazienkę. Takie rozwiązanie daje stwarza możliwość relaksu w wannie z ulubioną książką.

W projekcie Cytrus 4 nie zapomniano o wygodnym dwustanowiskowym garażu, do którego przechodzi się z przedsionka. Dzięki temu łatwiej zadbać o utrzymanie porządku pomiędzy strefą gospodarczą a użytkową.

Dodatkowe zalety projektu

Cytrus 4 wyróżnia się wykonaną z naturalnych materiałów, nowoczesną elewacją. Zaprojektowane w jego bryle pomieszczenie gospodarcze z bezpośrednim dostępem do ogrodu umożliwia wygodne przechowywanie kosiarki i innych urządzeń przeznaczonych do pracy na terenie posesji.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie CYTRUS 4 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

 

 

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 5 146 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Cytrus 136 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Cytrus 2 136 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja W 137 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Jadeit 2 192 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Malutki 2 90 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Jemioła 2 122 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń