przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 650 zł 3 300 zł
miniaturka

Projekt domu Dąb 2 W2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł 3 300 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
66
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Dąb 2 W2 - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Dąb 2 W2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Dąb 2 W2 - usytuowanie na działce

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 175.00 m²
 • powierzchnia garażu 17.99 m²
 • powierzchnia zabudowy 135.73 m²
 • powierzchnia dachu 157.49 m²
 • kubatura 972.70 m³
 • wysokość 8.34 m
 • min. gabaryty działki 16.77 × 22.53 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 16°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Dąb 2 W2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Dąb 2 W2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Dąb 2 W2

DĄB 2 W2 to wyjątkowy projekt nowoczesnego domu piętrowego z jednostanowiskowym garażem, przeznaczony na wąską działkę, o imponująco dużej powierzchni użytkowej. Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy. Dom będzie odpowiedni dla 4-5-osobowej rodziny.

Duży i kompaktowy jednocześnie
DĄB 2 W2 to projekt domu o prostej bryle, posiadający dwie pełne kondygnacje, bez skosów dachu ograniczających swobodną aranżację wnętrz. Brak okien na bocznych elewacjach sprawia, że może on być również wybudowany po granicy działki. Ten fakt ucieszy posiadaczy wąskich działek, marzących o dużym, wygodnym domu, w którym każdy z domowników będzie miał swoją prywatną, komfortową przestrzeń. W projekcie uwzględniono aż 175 mkw. powierzchni użytkowej.

Nowoczesny projekt domu
Aranżacja zewnętrzna projektu jest bardzo minimalistyczna i nowoczesna. Jasny tynk oraz beżowa cegła klinkierowa na elewacji nadają mu ponadczasowego charakteru. Prostą formę architektoniczną zaprojektowano na planie prostokąta i zwieńczono dwuspadowym dachem. Urozmaica ją wysunięty w stronę frontu garaż oraz duży balkon usytuowany od frontu. Od strony ogrodu również zaplanowano balkon, ale nieco mniejszy. Nieskomplikowana bryła budynku gwarantuje stosunkowo niskie koszty realizacji w porównaniu z projektami o rozłożystej formie i licznych elementach dekoracyjnych.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń na parterze
Program funkcjonalny domu podzielono na strefę dzienną ulokowaną na parterze oraz strefę nocną znajdującą się na piętrze. Część dzienna jest wyjątkowo przestrzenna – salon z jadalnią zajmują 40 mkw. Tak duża ilość przestrzeni daje wiele możliwości aranżacyjnych. Efekt przestrzenności uwydatniają przeszklenia w postaci wysokich okien. Kuchnia w projekcie jest półotwarta. Nie zabraknie w niej miejsca na liczne blaty kuchenne, dzięki którym przyrządzanie posiłków będzie wyjątkowo komfortowe. Układ funkcjonalny parteru dopełnia łazienka i kotłownia, dostępne z oddzielnego korytarza.

Ogrom przestrzeni na piętrze
Na piętrze znajdują się cztery wyjątkowo przestronne sypialnie. Na uwagę zasługuje pokój sypialny gospodarzy. Oprócz tego, że uwzględniono w nim dużą powierzchnię użytkową wynoszącą 20,6 mkw., posiada on również  dostęp do prywatnej garderoby, a optymalne doświetlenie zapewniają wysokie okna francuskie. Pozostałe sypialnie są także bardzo przestronne, a jedną z nich wyposażono w sporych rozmiarów balkon. Program użytkowy na piętrze uzupełnia duży hol oraz rodzinna łazienka, w której znajdzie się miejsce na wannę, prysznic i wszystkie inne potrzebne sprzęty.

Projekt domu DĄB 2 W2 może być zrealizowany w zabudowie szeregowej, bliźniaczej lub jako wolnostojący budynek jednorodzinny.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb W 121 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb 2 W 112 m2
Pokoje 18| Łazienki 8| Garaż 4
Dąb 2 573 m2
Pokoje 16| Łazienki 8| Garaż 4
Dąb 489 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 2 148 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W 101 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W2 101 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Sekwoja W 118 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń