przewiń do góry

Projekt Daglezja zabudowa szeregowa

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt
Daglezja
Cena jednego segmentu
3 550 zł 3 250 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
63
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 545.11 m²
 • powierzchnia garażu 73.96 m²
 • powierzchnia zabudowy 403.00 m²
 • powierzchnia dachu 85.66 m²
 • kubatura 2672.00 m³
 • wysokość 7.45 m
 • min. gabaryty działki 33.86 × 25.85 m

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: w zabudowie szeregowej lub w zabudowie bliźniaczej
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: papa termozgrzewalna, kąt nachylenia 2°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Parter

Projekt domu Daglezja - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Daglezja - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Daglezja - usytuowanie na działce

Uwaga

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji segmentów, zmniejszenia lub zwiększenia ich ilości.

Każdy z segmentów prezentowanego projektu może być zaadaptowany do postaci budynku jednorodzinnego wolnostojącego, przeznaczonego na wąską działkę.

ikona telefonu577 007 517

rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Daglezja.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Daglezja wynosi 600 zł. Kosztorys opracowany dla jednego segmentu.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

logo Lendi

Otrzymaj kredyt na budowę domu

Umów bezpłatną konsultację

Dodatki do projektu

Darmowe dodatki

dodatek Rzut w skali 1:500 Rzut w skali 1:500
Gratis!
dodatek Charakterystyka energetyczna Charakterystyka energetyczna
Gratis!
dodatek Zgoda na zmiany Zgoda na zmiany
Gratis!
dodatek BIOZ BIOZ
Gratis!
dodatek Poradnik kolorów Poradnik kolorów
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek Konfigurator ogrzewania Konfigurator ogrzewania
Gratis!
dodatek Poradnik Hormann Poradnik Hormann
Gratis!
wypełnij formularz

Ekstra dodatki

dodatek Kosztorys budowlany Kosztorys budowlany 600
dodatek Tablica informacyjna Tablica informacyjna 60zł 20
dodatek Dziennik budowy Dziennik budowy 10zł 1,23
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu Dodatkowy egzemplarz projektu 1065
dodatek Elektroniczna wersja projektu Elektroniczna wersja projektu 533
dodatek Schemat szamba Schemat szamba 70zł 60
dodatek Projekt altanki Projekt altanki 420
dodatek Projekt garażu Projekt garażu 840
dodatek Schemat rekuperacji Schemat rekuperacji 750
zobacz więcej dodatków
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
System grzewczy
grafika Viessmann
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Daglezja

Projekt domu szeregowego DAGLEZJA został zaprojektowany z myślą o potrzebach 4-osobowej rodziny. Jego atutem jest duża powierzchnia użytkowa i zwarta bryła, która wpisze się w nawet bardzo wąskie działki. Podobnie jak długowieczna, odporna na warunki atmosferyczne i zachwycająca pokaźnymi rozmiarami daglezja – drzewo zaliczane do roślin iglastych – nasz projekt domu będzie funkcjonalnym, bezpiecznym miejscem do życia, w którym każdy z domowników znajdzie swoją prywatną przestrzeń.

Dom tani w budowie
Niewątpliwą zaletą domów w zabudowie szeregowej jest o wiele niższy koszt realizacji w porównaniu z domami wolnostojącymi. Takie budynki zazwyczaj mają kompaktową konstrukcję i zajmują niewiele miejsca, zmniejszając tym samym koszt zakupu działki. Własne cztery kąty, skrawek zieleni, prywatne wejście oraz cisza i spokój – to marzenie wielu osób. Jak się okazuje, nie jest ono wcale takie trudne do spełnienia.Projekt domu szeregowego będzie interesującą propozycją dla inwestorów, którym zależy na oszczędnym gospodarowaniu pieniędzmi i wahają się pomiędzy zakupem mieszkania w bloku, a własnym domem. 

Komfortowa strefa dzienna
Projekt domu uwzględnia układ funkcjonalny składający się z dwóch stref o różnym charakterze. Parter to tradycyjnie część dzienna – dobrze doświetlone wnętrza i przenikające się otwarte przestrzenie – natomiast na poddaszu znajdziemy funkcjonalną strefę nocną. Salon zachwyca swoją przestronnością. Zaprojektowano w nim piękne, wysokie okna stanowiące wyjście na taras. Duże przeszklenia powodują, że ogród staje się integralną częścią wnętrza domu, a część dzienna sprawia wrażenie optycznie większej. Interesującym zabiegiem architektonicznym jest usytuowanie kominka w centralnej części strefy dziennej. Oddziela on w subtelny sposób przestrzeń kuchenną z jadalnią od salonu. Amatorzy sztuki kulinarnej będą zachwyceni ilością dostępnej przestrzeni na blaty kuchenne, czekające na niezliczone eksperymenty kulinarne.

Pozostałe pomieszczenia
Na parterze oprócz wygodnej strefy dziennej zaprojektowano również jednostanowiskowy garaż, łazienkę i praktyczną kotłownię. Do wejścia do domu prowadzi natomiast praktyczny przedsionek z miejscem na pojemne szafy. W projekcie domu uwzględniono jednobiegowe schody, zlokalizowane wzdłuż holu, płynnie wpisujące się w układ funkcjonalny pomieszczeń. Na poddaszu zaplanowano 3 sypialnie. Pokój sypialny gospodarzy zapewni pełen komfort swoim użytkownikom. Nie dość, że jest on bardzo przestronny, to został również wyposażony w pojemną garderobę i prywatną łazienkę. To jeszcze nie wszystkie zalety! Architekci pomyśleli też o sprytnym usytuowaniu pokoju – został on oddalony od dwóch pozostałych sypialni, dzięki temu gospodarze będą mogli odpocząć w swojej prywatnej oazie spokoju, z dala od pozostałych domowników i zgiełku. Uzupełnieniem poddasza jest ogólnodostępna łazienka. Pozostałe sypialnie są również bardzo komfortowe i przestrzenne oraz mają dostęp do balkonu.

Estetyczny projekt domu szeregowego
Nowoczesną architekturę budynku docenią wszyscy miłośnicy nowoczesnych stylów. Cechuje ją minimalizm i funkcjonalność. Dom zaprojektowano na planie prostokąta i zwieńczono go jednospadowym dachem. Elewację zaproponowano w jasnym odcieniu, urozmaicając ją drewnianymi panelami o naturalnej barwie. Wysunięty garaż osłania wejście do budynku, a praktyczny podcień wejścia głównego zapewni ochronę przed deszczem i śniegiem. Zadaszony taras i balkon umilą odpoczynek na świeżym powietrzu.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie DAGLEZJA zostały zaprojektowane 4 jednostanowiskowe garaże, które wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu

Jeśli planujesz budowę domu szeregowego dla 4-osobowej rodziny – projekt domu DAGLEZJA z pewnością spełni twoje oczekiwania.

Inne wersje projektu Daglezja

Projekty podobne do projektu Daglezja

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń