przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
5 550 zł 5 250 zł
miniaturka

Projekt domu Decyma 14

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
5 550 zł 5 250 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
206
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Decyma 14 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Decyma 14 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 193.86 m²
 • powierzchnia garażu 31.58 m²
 • powierzchnia zabudowy 286.51 m²
 • powierzchnia dachu 467.70 m²
 • kubatura 999.00 m³
 • wysokość 8.64 m
 • min. gabaryty działki 27.25 × 27.53 m
 • EP 7.30 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Decyma 14.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Decyma 14 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Decyma 14

Projekt domu DECYMA 14 to perełka wśród dwurodzinnych projektów domów. Ten parterowy projekt domu kryje w sobie aż dwa domy, w których komfortowo może zamieszkać rodzina z trójką dzieci, a obok np. dziakowie- czyli razem aż 7 osób znajdzie tu miejsce dla siebie. Architektura domu DECYMA 14 jest nowoczesna, a zaskakująca dwulokalowa bryła zwieńczona została wielospadowym dachem. Wnętrze obydwu lokali jest niezwykle funkcjonalne, każde z mieszkań podzielone jest wyraźnie na strefę dzienną oraz strefę nocną.

Dom na dwie rodziny?
DECYMA 14 to parterowy projekt domu o dużych możliwościach mieszkaniowych. Główne mieszkanie znajduje się po prawej stronie budynku i przeznaczone jest dla 5-6osobowej rodziny. Po lewej stonie od wejscia do budynku znajduje się przestronna kuchnia, w której nie jeden zwolennik kulinarnych eksperymentów znajdzie wystarczającą ilość miejsca do gotowania. Do kuchni przylega sporych rozmiarów spiżarnia, która  na pewno pomieści niezbędne w kuchni produkty i sprzęty. Część dzienną stanowi ogromny salon, w którym  zaplanowano miejsce na duży rodzinny stół przy którym jak to zwykle bywa toczyć się będzie rodzinne życie. Tuż przy wejściu na taras zaprojektowany został kącik wypoczynkowy,  fotelowo- kanapowy, tak aby każdy z domowników mógł spokojnie wypocząć przed kominkiem, czytając książkę lub oglądając swój ulubiony serial na Netflixie lub HBO.

A gdy noc nadejdzie...
Kazdy z domowników znajdzie miejsce w swojej sypialni. W strefie nocnej znajdują się cztery sypialnie. Jedna główna sypialnia dla rodziców, w której zaprojektowana została garderoba. Trzy mniejsze sypialnie, w których znajdzie się miejsce zarówno na dziecięce zabawki jak i w późniejszym czasie miejsce na nastolatkowe pasje np. miejsce na gitarę elektyczną, saksofon a także biurko i fotel gamingowy dla uprawijących esport nastolatków.

Pomieszczenia gsopodarcze
Do kotłowni na gaz wchodzimy bezpośrednio z garażu, oprócz pieca gazowego znajdzie się tam miejsce na rowery. Pomieszczenie na pralnię, które pomieści zarówno pralkę jak i suszarkę znajduje się tuż obok głównej łazienki rodzinnej, w której zaprojektowano miejsce na wannę, prysznic, dwie umywalki, wc i bidet. Dodatkowo w części dziennej znajsuje się małe wc.

Drugi lokal dla dziadków lub gości
Wejście do tego mieszkania znajduje się po lewej stronie domu. Mieszkanie składa się z dużej wygodnej dwuosobowej sypialni, aneksu kuchennego oraz salonu z wyjsciem na zadaszony taras. Między tymi dwoma lokalami znajduje się przejscie, dzięki któremu w łatwy sposób można przejść z jednego lokalu do drugiego.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann
W projekcie DECYMA 14 został zaprojektowany dwustanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Grupa Budujących – Budujemy Decymy
Wszystkich zainteresowanych projektami z tej serii zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupy Budujemy Decymy na Facebooku. Grupa to idealne miejsce do wymiany doświadczeń, zamieszczania zdjęć i filmów z realizacji oraz opinii o projekcie. Dołącz do grupy.

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 9 149 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 6 149 m2
Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Decyma 12 171 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Cytrus 6 164 m2
Pokoje 7| Łazienki 3| Garaż 1
Jeżyna 2 167 m2
Pokoje 8| Łazienki 3| Garaż 2
Karmin 2 199 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Słoneczny 184 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń