przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł 3 550 zł
miniaturka

Projekt domu Fistaszek 6

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 850 zł 3 550 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
152
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Fistaszek 6 - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Fistaszek 6 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 103.73 m²
 • powierzchnia zabudowy 135.64 m²
 • powierzchnia dachu 204.62 m²
 • kubatura 478.00 m³
 • wysokość 6.63 m
 • min. gabaryty działki 21.84 × 18.94 m
 • EP 73.52 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe
ściany: 2-warstwowe - bloczki z betonu komórkowego + styropian
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Fistaszek 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Fistaszek 6 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Fistaszek 6

Projekt domu parterowego FISTASZEK 6 jest kwintesencją tradycyjnej architektury wzbogaconej nowoczesnymi elementami. Należy do kategorii domów średniej wielkości oraz zapewni optymalny komfort dla 4-osobowej rodziny. Ponadczasowa stylistyka, prostota formy architektonicznej i niezawodne rozwiązania technologiczne zastosowane w prezentowanym projekcie sprawią, że dom będzie bezpiecznym i komfortowym miejscem do życia.

Dom parterowy tani w budowie
Projekt domu FISTASZEK 6 spełnia kryteria jakimi powinny charakteryzować się projekty domów tanich w budowie. Prosta bryła, dwuspadowy dach i stosunkowo niewielka powierzchnia gwarantują, że realizacja tego projektu nie nadwyręży portfela inwestorów. Ogromną zaletą domów parterowych, oprócz niskich kosztów budowy i szybkiego czasu realizacji, jest ich niesamowity komfort użytkowania. Wszystkie pomieszczenia znajdują się w zasięgu kilku kroków. Stabilna, murowana konstrukcja ścian i wylewany strop zapewnią wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Praktyczny układ pomieszczeń
W projekcie domu zadbano o funkcjonalny układ pomieszczeń, a część dzienna została oddzielona od strefy nocnej. Niewątpliwy atut projektu stanowi komfortowy salon z otwartą kuchnią. Przestrzeń zaaranżowano w taki sposób, że znajdzie się w niej miejsce na zestaw mebli wypoczynkowych dla całej rodziny, duży stół jadalniany i komfortową strefę kuchenną z dużą ilością blatów i oddzielną spiżarnią. Salon kreuje swojego rodzaju centrum życia rodzinnego. Wspólne spędzanie czasu umili kominek uwzględniony w projekcie. Dzięki umiejscowieniu okien z każdej strony części dziennej, całe wnętrze będzie bardzo dobrze doświetlone. Przedłużeniem strefy dziennej jest taras wzbogacony o piękne, ażurowe zadaszenie w formie pergoli.

Pokoje sypialne
W projekcie domu zaprojektowano 3 przestrzenne sypialnie. Największa z nich posiada dostęp do własnej, pojemnej garderoby. Pokoje sypialne od strony ogrodu wyposażone zostały w wysokie okna umożliwiające wyjście do ogrodu. Będą one nieocenionym udogodnieniem podczas letnich miesięcy. W pobliżu strefy sypialnej znajdziemy dwie rodzinne łazienki – mniejszą i większą, w której zmieści się prysznic, wanna i wszystkie potrzebne sprzęty.

Prostota formy
Cały projekt został stworzony na planie prostokąta. Strona frontowa budynku zaskakuje swoją niesamowitą symetrią. Jasną elewację architekci urozmaicili pięknymi detalami w postaci szerokich, drewnianych paneli, a przestrzeń w podcieniu wejścia głównego ozdobili gustownymi płytkami kamiennymi. Z zewnątrz cała koncepcja projektowa jest bardzo przyjemna w odbiorze i zachęca do eksploracji wnętrz.

Przytulna aranżacja zewnętrzna i tradycyjna stylistyka FISTASZKA 5 urzekną osoby, które doceniają ponadczasowe, klasyczne rozwiązania architektoniczne.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Fistaszek 5 108 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 7 95 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Fistaszek 2 81 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 1
Fistaszek 3 90 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 1| Garaż 0
Decyma 2 98 m2
Pokoje 2| Łazienki 1| Garaż 0
Imbir 50 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Sepia 70 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Mahoń 103 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń