przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Kolendra

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
80
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Kolendra - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Kolendra - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 130.10 m²
 • powierzchnia garażu 38.11 m²
 • powierzchnia zabudowy 212.56 m²
 • powierzchnia dachu 439.31 m²
 • kubatura 1120.45 m³
 • wysokość 7.32 m
 • min. gabaryty działki 26.94 × 24.34 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK
ściany: 2-warstwowe - beton komórkowy + styropian
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Kolendra.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Kolendra.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Kolendra wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Kolendra

Projekt domu KOLENDRA jest propozycją nowoczesnego domu parterowego idealnego na działkę z wjazdem od południa. Inspiracją do stworzenia projektu były domy w stylu tradycyjnym, a ideą - utworzenie wygodnego, przestronnego miejsca do życia dla 4-osobowej rodziny. Według chińskiej tradycji kolendra symbolizuje długowieczność. Prezentowany projekt pozwoli na utworzenie bezpiecznego i trwałego domu, który będzie doskonale służył swoim mieszkańcom przez ich całe życie.

Wygodny salon z kuchnią
Program funkcjonalny domu składa się z wyraźnie oddzielonych stref - dziennej i nocnej. Rozległą część dzienną tworzy salon z kominkiem i miejscem na wygodny zestaw mebli wypoczynkowych oraz przestronna strefa jadalniana. Kuchnię zaprojektowano jako półotwarte pomieszczenie w płynny sposób połączone z salonem. Zaproponowano również ulokowanie atrakcyjnego barku kuchennego, który będzie stanowił praktyczny element wyposażenia podczas spotkań towarzyskich. Przestrzeń kuchenną można łatwo modyfikować w celu dopasowania do własnych potrzeb poprzez usunięcie ścianki działowej lub dobudowanie dodatkowych ścian w celu wydzielenia zamkniętej przestrzeni. Dodatkowo, architekt zaplanował pojemną, zamykaną spiżarnię. W takiej strefie dziennej przyjmowanie gości i spędzanie czasu z bliskimi będzie wyjątkowo komfortowe. Uzupełnieniem salonu jest taras.

Projekt domu parterowego dla 4 osób
Strefę nocną usytuowano wzdłuż ciągu komunikacyjnego, a tworzą ją 3 przestronne sypialnie. Największa z nich zapewni wyjątkowy komfort gospodarzom. Ma ona postać luksusowego, przestrzennego apartamentu składającego się z prywatnej garderoby i łazienki. Oprócz tego w części nocnej znajduje się duża, rodzinna łazienka z miejscem na niezbędne wyposażenie. Wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone. Zaletą projektu jest fakt, że cały program funkcjonalny zaplanowano na tym samym poziomie. Dzięki temu codzienne użytkowanie domu będzie wyjątkowo łatwe i komfortowe oraz nie będzie generować barier komunikacyjnych. W strefie wejściowej zaprojektowano praktyczny wiatrołap, hol oraz kotłownię, w której przewidziano piec gazowy. Projekt obejmuje również przestrzenny, dwustanowiskowy garaż wyposażony w oddzielne wyjście na zewnątrz.

Elegancka stylistyka
Do prostej bryły budynku utworzonej na planie prostokąta dostawiony został wysunięty w stronę frontu garaż. Charakterystycznym elementem projektu jest rozległe zadaszenie wejścia głównego tworzące wygodną, frontową werandę, która pozwoli na wypoczynek na świeżym powietrzu. Dom zaprojektowano w tradycyjnym stylu i zaproponowano minimalistyczne wykończenie elewacji utrzymane w klasycznych, kontrastowych odcieniach bieli i grafitu. Jasną, tynkowaną elewację urozmaica estetyczna cegła klinkierowa, a szyku dodają piękne filary podtrzymujące zadaszenie wejścia.

Projekt domu KOLENDRA zachwyca funkcjonalnym układem pomieszczeń i swoimi możliwościami adaptacyjnymi. Będzie idealny nie tylko na działki z wjazdem od strony południowej, ale również bez problemu może zostać przekształcony na budynek odpowiedni na parcele z wejściem od północy.

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Aksamit 7 166 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Kaszmir 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Aksamit 5 133 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 2
Aksamit 4 139 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń