przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł 3 800 zł
miniaturka

Projekt domu Koliber 5

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 800 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
117
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Koliber 5 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Koliber 5 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Koliber 5 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 109.08 m²
 • powierzchnia zabudowy 82.75 m²
 • powierzchnia dachu 158.00 m²
 • kubatura 439.00 m³
 • wysokość 7.92 m
 • min. gabaryty działki 13.65 × 22.44 m
 • EP 69.27 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 37°
stropy: System Stropowy TECHNOBETON
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Koliber 5.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Koliber 5 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Koliber 5

Nazwa prezentowanego projektu idealnie odzwierciedla jego charakter. Nasz zgrabny i kompaktowy projekt domu KOLIBER 5 ucieszy posiadaczy wąskich działek – jego szerokość to jedynie 6,65 m. Nie oznacza to wcale, że takie wymiary spowodują ograniczenie przestrzeni wewnątrz, wręcz przeciwnie! Całkowita powierzchnia użytkowa projektu to 109 mkw. Dom oferujący tyle przestrzeni zdecydowanie zapewni optymalne warunki do życia 3-4-osobowej rodzinie.

Funkcjonalny program użytkowy
Najodpowiedniejszym rozwiązaniem na wąskie działki są projekty domów z użytkowym poddaszem lub pełnym piętrem. Tylko dzięki takim rozwiązaniom będzie można w pełni wykorzystać potencjał terenu, zapewniając tym samym optymalną powierzchnię użytkowania wszystkim domownikom. W projekcie zaplanowano strefę dzienną na parterze, a część nocną – na poddaszu.

Co znajdziemy we wnętrzach KOLIBRA 5?
Przekraczając próg domu trafiamy do praktycznego przedsionka z miejscem na pojemną szafę. Idąc dalej, znajdziemy się w długim holu. Mijając kotłownię i łazienkę wylądujemy w bardzo przytulnej części dziennej, którą tworzy przestronny salon z otwartą kuchnią, oddzieloną w subtelny sposób od reszty wnętrza kominkiem zainstalowanym w centrum salonu. Strefa dzienna stanowi serce życia rodzinnego. Architekci zaproponowali również lokalizację stołu jadalnianego - wykorzystując całą dostępną przestrzeń, usytuowali go przy schodach. Przedłużeniem salonu jest taras, na który można będzie wyjść przez atrakcyjne przeszklenia w formie wysokich okien.

Na poddaszu znajdziemy 3 sypialnie. Jedna z nich została oddzielona od pozostałych ogólnodostępną łazienką. Największy z pokoi sypialnych ma również dostęp do atrakcyjnego balkonu. Wszystkie pomieszczenia będą odpowiednio doświetlone dzięki obecności okien dachowych.

Minimalistyczny projekt domu
Budynek zaprojektowano na planie prostokąta i zwieńczono dwuspadowym dachem. KOLIBER 5 zachwyca swoją prostotą i funkcjonalnością. Jasną elewację urozmaicają drewniane panele w naturalnym odcieniu, kreujące niesamowicie przytulną aurę. Projektanci zadbali o najmniejsze detale. Całą aranżację zewnętrzną uzupełnia dopasowana kolorystycznie stolarka okienno-drzwiowa i dach okryty jasnoszarą blachą. Wejście główne do domu znajduje się w podcieniu bryły, a charakteru całości nadaje masywny filar. Z tylnej strony domu znajduje się ogromny balkon, tworzący jednocześnie zadaszenie tarasu. Dzięki temu domownicy będą mieli wiele możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Okna dachowe marki Velux
Pomieszczenia na poddaszu mają wyjątkowy klimat i niewiele potrzeba, aby zyskały niepowtarzalny charakter. W projekcie KOLIBER 5 zostały zastosowane okna dachowe marki Velux. W swojej ofercie posiadają duży wybór produktów, dzięki czemu z łatwością można wybrać modele najbardziej pasujące do wnętrza domu i osobistych potrzeb mieszkańców. Okna dachowe spełniają jednak nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również praktyczną. Energooszczędne, dwukomorowe okna GLL i GLU zapewniają doskonałe parametry izolacyjne i komfort użytkowania. Duża powierzchnia szyby zapewnia dobry dostęp światła i zyski ciepła z energii słonecznej w okresie grzewczym. Wszystkie okna dachowe marki Velux posiadają 4 najwyższą klasę szczelności.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 6 116 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 2 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Koliber 4 113 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Koliber 3 115 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Słoneczny 184 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 0
Słoneczny 2 161 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Amarylis 139 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 0
Dalia 91 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń