2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
stropy:
żelbetowe, wylewane
dach:
blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 15°
ogrzewanie:
gazowe
stolarka:
brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann
Uwaga
Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości
budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i
wymogów przeciwpożarowych.
Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Więźba dachowa
wypełnij
Pokrycie dachowe
wypełnij
Blacha na rąbek
wypełnij
System grzewczy
wypełnij
Zmiany w projekcie
wypełnij
Opis do projektu Limba W
Limba W to projekt domu, który należy do kategoriiprojekty domów piętrowych. Jest to średniej wielkości projekt domu o optymalnej powierzchni 100 m2. Układ wnętrz został zaprojektowany z myślą o komforcie 4-osobowej rodziny. Klasyczna bryła w połączeniu z nowoczesnym wykończeniem elewacji tworzą spójną całość i podkreślają minimalistyczny charakter domu.
Projekt domu na wąską działkę Projekt domu Limba W został zaprojektowany na planie prostokąta, z wysuniętym garażem od frontu, który stworzył praktyczny podcień prowadzący do wejścia głównego. Prosta bryła budynku została przykryta kopertowym dachem pokrytym blachą na rąbek w szarym odcieniu. Elewacja została w większości wykończona jasnym tynkiem. Druga kondygnacja została wyeksponowana za pomocą drewnianych paneli, które w połączeniu z szarą stolarką oraz szklaną balustradą tworzą harmonijna całość. Projekt Limba W to projekt domu na wąską działkę.Brak okien na elewacjach bocznych powoduje, iż projekt może być usytuowany nawet na granicy działki, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy.
Funkcjonalność i wygoda Pomimo niedużych gabarytów oraz niewielkiej powierzchni użytkowej projekt Limba W posiada funkcjonalne oraz wygodne wnętrza. Układ wnętrz został podzielony na strefę dzienna na parterze oraz nocną na piętrze. Na parterze znajduje się zaprojektowana od frontu kuchnia ze spiżarnią. Znajduje się w niej duża ilość szafek wiszących oraz długi blat roboczy. Jadalnia z miejscem na duży stół obiadowy została zaprojektowana we wnęce, z bezpośrednim wyjściem na zadaszony taras. W salonie znajduje się miejsce na zestaw wypoczynkowy przed kinem domowym oraz kominkiem. Pod schodami zaprojektowano praktyczny schowek, zaś tuż obok toaletę. Na piętrze znajduje się strefa nocna, na którą składają się trzy sypialnie oraz rodzinna łazienka. Głowna sypialnia posiada garderobę oraz wyjście na zadaszony balkon od strony ogrodu. Układ funkcjonalny uzupełnia jednostanowiskowy garaż z wejściem do kotłowni gazowej.
Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hormann W projekcie LIMBA W został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hormann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hormann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hormann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.
Inne wersje projektu Limba W
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Limba W2101 m2
Pokoje 3|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Limba489 m2
Projekty podobne do projektu Limba W
ZOBACZ WIĘCEJ
Pokoje 5|Łazienki 3|Garaż 2
Projekt domu
Amarylis 2148 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Dąb W124 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 0
Projekt domu
Jarzębina W109 m2
Pokoje 5|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Dąb 2 W2175 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Dąb 2 W112 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Sekwoja W118 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Sekwoja W2115 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 0
Projekt domu
Lilia105 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 0
Projekt domu
Koliber 2115 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 2
Projekt domu
Amarylis139 m2
Pokoje 5|Łazienki 3|Garaż 1
Projekt domu
Amarylis 6154 m2
Pokoje 4|Łazienki 3|Garaż 1
Projekt domu
Ametyst137 m2
Pokoje 5|Łazienki 2|Garaż 0
Projekt domu
Lilia 2104 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 0
Projekt domu
Koliber 4113 m2
Pokoje 4|Łazienki 3|Garaż 0
Projekt domu
Dalia91 m2
Pokoje 4|Łazienki 3|Garaż 0
Projekt domu
Dalia 294 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Koliber 3120 m2
Pokoje 5|Łazienki 3|Garaż 0
Projekt domu
Amelia137 m2
Pokoje 4|Łazienki 2|Garaż 1
Projekt domu
Koliber119 m2
Komentarze o projekcie
Lista kategorii, w których można znaleźć projekt Limba W
Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail. Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.
Zostaw nam swój numer telefonu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy, jaki jest termin ukończenia projektu.
Jeśli zostawisz nam swój adres e-mail, otrzymasz powiadomienie o dostępności projektu Limba W. W momencie gdy projekt będzie gotowy wyślemy Ci wiadomość.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 577 007 206
Wprowadzenie zmian w projekcie gotowym jest możliwe. Nasza pracownia wyraża bezpłatną zgodę na następujące zmiany:
dostosowanie fundamentów do warunków geotechnicznych w miejscu posadowienia budynku
realizacja budynku w lustrzanym odbiciu
zmiana technologii wykonania domu: materiałów ściennych, izolacyjnych i wykończeniowych przy spełnieniu wymaganych normą własności użytkowych ścian
zmiany wymiarów rzutu poziomego budynku w granicach 5%
zmiana rodzajów stropów przy zachowaniu układu konstrukcyjnego oraz wymaganej wytrzymałości
zmiana pokrycia dachowego na ciężkie po dostosowaniu konstrukcji budynku do zwiększonego ciężaru pokrycia dachowego
zmiana kąta nachylenia dachu w granicach 5 °
podpiwniczenie budynku lub rezygnacja z podpiwniczenia
zmiana lokalizacji ścian działowych i wewnętrznych otworów drzwiowych (przy zachowaniu nośności elementów konstrukcyjnych budynku)
zmiana wykonania wewnętrznych instalacji sanitarnych i elektrycznych zgodnie z uzyskanymi warunkami zapewnienia dostaw mediów do budynku mieszkalnego
zmiana ilości, wielkości i usytuowania otworów okiennych i drzwiowych
Inne zmiany, które nie zostały uwzględnione w standardowej zgodzie wymagają odrębnej zgody pracowni. Prosimy o ich podanie podczas składania zamówienia na projekt.