przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 650 zł
miniaturka

Projekt domu Limba W2

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł
Ekspresowa wysyłka w 24h
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
89
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Limba W2 - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Limba W2 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Limba W2 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 100.83 m²
 • powierzchnia garażu 17.33 m²
 • powierzchnia zabudowy 105.10 m²
 • powierzchnia dachu 139.69 m²
 • kubatura 722.15 m³
 • wysokość 8.14 m
 • min. gabaryty działki 14.15 × 24.25 m
 • EP 67.84 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 15°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Limba W2.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Limba W2.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Limba W2 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Limba W2

LIMBA W2 to projekt domu, który można zaliczyć do domów piętrowych średniej wielkości. Jest bardzo minimalistyczny, a jednocześnie oryginalny i piękny. Oferuje powierzchnię użytkową i rozkład pomieszczeń odpowiednie dla 4-osobowej rodziny.

Praktyczny i tani w budowie
Projekt domu LIMBA W2 cechuje prosta forma architektoniczna zaprojektowana na planie prostokąta, z wysuniętym w stronę frontu garażem. Dwuspadowy dach, stosunkowo nieduża powierzchnia i minimum środków dekoracyjnych sprawiają, że dom jest propozycją projektową atrakcyjną pod względem ekonomicznym, która nie przysporzy gigantycznych wydatków podczas realizacji. Inna zaleta projektu to jego kompaktowość. Bryła domu będzie odpowiednia na wąskie działki. W związku z brakiem okien na bocznych elewacjach projekt może być usytuowany nawet na granicy działki, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy.

Elegancja i nowoczesność
Tłem całej kompozycji jest jasny tynk pokrywający elewację. Beżowa cegła klinkierowa, jasnoszary dach i dopasowana kolorystycznie stolarka okienna tworzą harmonijną całość. Wyróżniający się akcent stanowi brama garażowa w naturalnym odcieniu drewna. Wejście główne do domu osłania praktyczne zadaszenie wsparte na prostym filarze podkreślającym nowoczesną stylistykę projektu. Elewację urozmaica również balkon ze szklaną balustradą zaprojektowany od strony tarasu. Aranżacja zewnętrzna projektu domu jest bardzo przyjemna dla oka.

Wygodny rozkład pomieszczeń
Układ funkcjonalny domu jest wydłużony, co jest typowym zabiegiem architektonicznym w przypadku domów na wąską działkę. Mimo kompaktowych gabarytów LIMBA W2 kryje w sobie bardzo wygodne, przestronne wnętrza. Architekt zaplanował wyraźny podział pomieszczeń na strefę dzienną na parterze, nocną na piętrze i wydzieloną część gospodarczą w postaci jednostanowiskowego garażu z kotłownią i ogólnodostępną łazienką.

Funkcjonalne wnętrza
Przekraczając próg domu znajdziemy się w holu. Mijając kuchnię, na końcu ciągu komunikacyjnego zobaczymy przestronny salon z jadalnią i kominkiem. Część jadalniana została subtelnie wydzielona i zaproponowana we wnęce. Całe pomieszczenie będzie optymalnie doświetlone dzięki wysokim oknom stanowiącym wyjście na taras. Taka komfortowa przestrzeń zdecydowanie uprzyjemni czas spędzany wspólnie z rodziną. Na uwagę zasługuje również oddzielna przestrzeń kuchenna. Duża liczba blatów kuchennych oraz zamykana spiżarnia sprawią, że przyrządzanie posiłków będzie o wiele bardziej komfortowe. Część nocna znajdująca się na piętrze jest bardzo atrakcyjna. Dom oferuje 3 bardzo przestrzenne sypialnie. Największą z nich dodatkowo wyposażono w oddzielną garderobę oraz dostęp do balkonu. Dwa pozostałe pokoje sypialne również zachwycają swoją przestronnością. Program użytkowy na piętrze uzupełnia rodzinna łazienka.

Projekt domu LIMBA W2 to połączenie nowoczesnej stylistyki z funkcjonalnymi rozwiązaniami, w efekcie czego powstała propozycja projektowa, idealnie dopasowana do potrzeb współczesnych inwestorów.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W 101 m2
Pokoje 3| Łazienki 2| Garaż 1
Limba 489 m2

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 2 148 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb W 121 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb 2 W2 175 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb 2 W 112 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń