przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 100 zł
miniaturka

Projekt domu Mak 4

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł 4 100 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
233
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Mak 4 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Mak 4 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Mak 4 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 131.01 m²
 • powierzchnia zabudowy 144.53 m²
 • powierzchnia dachu 433.58 m²
 • kubatura 790.32 m³
 • wysokość 7.28 m
 • min. gabaryty działki 22.90 × 18.70 m
 • EP 51.17 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 35°
stropy: drewniane
ściany: 2-warstwowe - bloczek z betonu komórkowego SOLBET 24 cm + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Mak 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Mak 4 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Mak 4

Mak 4 to projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem oferujący mieszkańcom komfortowe warunki mieszkaniowe. W projekcie zastosowano proste rozwiązania architektoniczne oraz przemyślany układ funkcjonalny, który w optymalny sposób wykorzystuje dostępną powierzchnię. Prosta bryła budynku przykryta dwuspadowym dachem umożliwia sprawną i ekonomiczną realizację. Jest to projekt domu tradycyjnego z naturalnymi elementami wykończenia, które podkreślają styl budynku oraz integrują dom z otaczającym go krajobrazem.

Estetyka wykończenia elewacji
Wejście głównej zostało usytuowane w podcieniu wspartym na drewnianych kolumnach tworząc tym samym praktyczne zadaszenie strefy wejściowej. Ciekawy wygląd elewacji uzyskano poprzez staranną kompozycję wykończenia zewnętrznego, z zastosowaniem naturalnych okładzin. Biały tynk został urozmaicony brązową płytką klinkierową, która kontrastuje z szarą dachówką. Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest szare wykończenie przestrzeni miedzy frontowymi oknami oraz nowoczesne drzwi wejściowe.

Funkcjonalna strefa użytkowa na parterze
Mak 4 jest to projekt domu z użytkowym poddaszem, w którym część użytkową na poddaszu można wykończyć w późniejszym terminie. Jest to możliwe, ze względu na zaprojektowanie w pełni funkcjonalnej strefy użytkowej na parterze. Usytuowane w podcieniu wejście frontowe prowadzi przez duży wiatrołap do strefy dziennej parteru. W salonie znajduje się wygodny zestaw wypoczynkowy, w którym relaks przed zestawem TV zapewnia narożna sofa. Przestrzeń wypoczynkową dodatkowo powiększa dostępny z salonu częściowo zadaszony taras. Część jadalna łączy się z funkcjonalną kuchnią. Obszerny blat roboczy to wygodne miejsce do codziennego przygotowywania posiłków, zaś przylegająca do kuchni pojemna spiżarnia zapewnia dużo miejsca do przechowywania przetworów. W prywatnej części domowników znajdują się dwie sypialnie oraz rodzinna łazienka z wanną i miejscem na pralkę.

Poddasze do adaptacji
Zdarza się, iż Inwestorzy szukają projektu domu parterowego, ale z możliwością zagospodarowania poddasza w późniejszym terminie. Wybierając typowy projekt domu parterowego należy brać bod uwagę konieczność wygospodarowania miejsca na klatkę schodową oraz zaprojektowanie stropu nad parterem do celów użytkowych. Wszystkie zmiany w projekcie generują wówczas dodatkowe koszty. W tym celu powstał projekt Mak 4, w którym poddasze można dowolnie kształtować pod kątem funkcjonalności oraz który posiada w pełni użytkowy parter. Na poddaszu zaprojektowano dwa duże pokoje, w których pod skosami znajdują się praktyczne szafy w zabudowie. Dodatkowo znajduje się tam również łazienka z prysznicem doświetlona oknem dachowym. Poddasze w tym projekcie można dowolnie kształtować, rezygnując ze ścianek działowych. Powstanie wówczas otwarta przestrzeń rekreacyjna.

Inne wersje

Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Mak 2 75 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Mak 3 115 m2
Pokoje 3| Łazienki 1| Garaż 0
Mak 77 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Bez 86 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Jagoda 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Ceres 111 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Amol 95 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń