przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
6 050 zł
miniaturka

Projekt domu Miętowy

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
6 050 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
45
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Miętowy - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Miętowy - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Miętowy - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 124.02 m²
 • powierzchnia garażu 37.68 m²
 • powierzchnia zabudowy 127.33 m²
 • powierzchnia dachu 108.16 m²
 • kubatura 673.91 m³
 • wysokość 7.32 m
 • min. gabaryty działki 30.55 × 23.19 m

Technologia wykonania

dach: papa termozgrzewalna, kąt nachylenia 2°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Miętowy.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Miętowy.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Miętowy wynosi 500 zł. Kosztorys opracowany dla jednego segmentu.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Miętowy

MIĘTOWY to projekt piętrowego domu jednorodzinnego przeznaczonego do zabudowy bliźniaczej, który jest idealną propozycją dla 4-osobowej rodziny. Dom charakteryzuje się nowoczesnym designer oraz funkcjonalnym układem wnętrz, wkomponowanym w zwartą bryłę budynku.

Wygodny salon z jadalnią
Układ funkcjonalny domu został podzielony na dwie strefy. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną z przestronnym salonem połączonym z jadalnią. W salonie znajduje się kącik wypoczynkowy z wygodną kanapą przed kinem domowym oraz kominkiem. Tuż za nim znajduje się duży stół jadalniany, idealny pod świąteczne obiady w większym gronie. Cała ta przestrzeń jest pełna naturalnego światła, dzięki wysokim przeszkleniom. Kuchnia została zaprojektowana od frontu budynku jako oddzielne pomieszczenie. Znajduje się w nim funkcjonalny blat roboczy oraz kącik śniadaniowy. Program funkcjonalny parteru uzupełnia toaleta oraz schowek pod schodami. W bryle budynku znajduje się również dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia gazowa.

Strefa relaksu na piętrze
Strefę nocną usytuowano na piętrze. Brak skosów na piętrze to jeden z atutów tego projektu. Pełna wysokość pomieszczeń stwarza większe możliwości aranżacji wnętrz. Na piętrze znajdują się trzy wygodne sypialnie oraz funkcjonalna łazienka z wanną i prysznicem. Każdy z pokoi posiada miejsce do wypoczynku, nauki oraz pojemne szafy w zabudowie. Sypialnia od frontu posiada wyjście na duży taras znajdujący się nad garażem. W sypialni głównej zaplanowano wysokie okna francuskie, które pięknie doświetlają wnętrze. Natomiast trzeci z pokoi posiada dostęp do mniejszego balkonu od strony ogrodu, który jednak doskonale będzie spełniał swoja funkcję wypoczynkową i pozwoli na relaks z książką w dłoni na świeżym powietrzu.

Piękno prostoty
Projekt domu Miętowy posiada prostą formę architektoniczną urozmaiconą przez wysunięty w stronę frontu, dwustanowiskowy garaż. Elewacja budynku została wykończona białym tynkiem. Ozdabiają ją piękne, drewniane panele w naturalnym odcieniu. Oryginalnego charakteru nadają budynkowi balustrady balkonów oraz duże przeszklenia od strony tarasu. Dom jest kwintesencją nowoczesnej i minimalistycznej architektury. Projekt domu Miętowy  uszczęśliwi nie tylko osoby poszukujące projektu bliźniaka, ale również inwestorów, którzy planują mieszkać w wolnostojącym domu jednorodzinnym o minimalistycznej, niebanalnej stylistyce – budynek bez problemu można zaadaptować do zabudowy wolnostojącej.

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja W 137 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Juka 359 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Jarzębina W 110 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Waniliowy 118 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń