przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł 4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Orchidea

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł 4 150 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Realizacja zamówienia w 8-21 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - na zapytanie

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
119
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Orchidea - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Orchidea - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 125.70 m²
 • powierzchnia garażu 35.51 m²
 • powierzchnia zabudowy 210.02 m²
 • powierzchnia dachu 351.52 m²
 • kubatura 1136.91 m³
 • wysokość 6.81 m
 • min. gabaryty działki 27.27 × 24.40 m
 • EP 91.17 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek silikatowy + styropian Termo Organika
ogrzewanie: na paliwo stałe, gazowe

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Orchidea.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Orchidea wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
15 ofert kredytu w jednym miejscu
logo Open Finance
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Orchidea


Orchidea to projekt domu parterowego nowoczesnej bryle. Jego zaletę stanowi wkomponowany w bryłę budynku dwustanowiskowy garaż oraz przejrzysty układ pomieszczeń z wyraźnym podziałem na trzy strefy: dzienną, nocną oraz gospodarczą. Rozwiązanie takie coraz częściej pojawia się w projektach domów nowoczesnych . Budynek cechuje wysoka estetyka, którą zapewnia efektowna elewacja z wykorzystaniem białego tynku, drewnianej szalówki i paneli elewacyjnych w odcieniu żółtego piaskowca oraz pokryty dachówką ceramiczną, wielospadowy dach w szarym kolorze.


Informacje ogólne
Projekt domu Orchidea należy do kategorii projektów domów parterowych . Ten projekt jest doskonałą propozycją dla osób, które preferują lokalizację pomieszczeń mieszkalnych na jednym poziomie. Eliminuje to konieczność przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami i ułatwia komunikację. Standard użytkowania wnętrza podnoszą liczne udogodnienia. Można wśród nich wymienić zaprojektowane w układzie wnętrz dwie garderoby, spiżarnię oraz prywatną łazienkę dostępną z głównej sypialni.


Wejście i strefa gospodarcza
Bryła budynku została zaprojektowana na planie prostokąta z wysuniętym poza jego obrys dwustanowiskowym garażem. Zadaszone wejście przez duże, częściowo przeszklone drzwi prowadzi do niewielkiego wiatrołapu. Stamtąd można przejść bezpośrednio do strefy gospodarczej, czyli kotłowni, a z niej do garażu. Dużym udogodnieniem jest dodatkowe wyście z garażu prowadzące na zewnątrz budynku. Zaproponowane przez autora projektu przeszklenie między wiatrołapem a przedpokojem sprzyja doświetleniu obu wnętrz. W przedpokoju została wygospodarowana wnęka na dużą szafę, a tuż przy wiatrołapie zaprojektowana toaleta, która dzięki temu jest łatwo dostępna z każdej strefy domu.


Strefa dzienna domu
Strefę dzienną stanowi otwarty układ pomieszczeń z salonem i jadalnią oraz otwartą, przestronną kuchnią. Wizualne wydzielenie kuchni za pomocą zabudowy z półwyspem pozwoliło na wyraźne zaznaczenie stref funkcjonalnych. Z kuchni można przejść do niedużej spiżarni. Atutem strefy dziennej są liczne przeszklenia zlokalizowane z trzech stron budynku. Sprzyja to dobremu doświetleniu wnętrza i odpowiedniej ilości naturalnego światła. Zaletą projektu jest zadaszony taras, na który użytkownicy dostaną się ze strefy dziennej przez duże, przeszklone drzwi.


Strefa nocna
Trzy funkcjonalne i ustawne sypialnie z łatwością spełnią wymagania 4-osobowej rodziny. Sypialnia główna jest największa i wraz z przypisaną do niej garderobą oraz prywatną łazienką może stanowić apartament dla rodziców. Pomiędzy mniejszymi sypialniami autor przewidział kolejną garderobę z dostępem z przedpokoju. W strefie nocnej zaprojektowano też dużą, rodzinną łazienkę.

 

 

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 128 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ariel 4 139 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Ambrozja 3 158 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 2
Ambrozja 7 145 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń