BIURO PROJEKTÓW
577 007 517 577 007 517 (godz. 8 - 20)

Projekt domu Pasja

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 000 zł
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - w koncepcji
Agnieszka Gryniewska - MTM STYL
Porozmawiajmy o projekcie
Agnieszka Gryniewska

577 007 517

577 007 517

lub
wyślij pytanie
271
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni
 • Dane projektu
 • Rysunki szczegółowe
 • Koszty budowy

Parter

Projekt domu Pasja - rzut parteru

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Pasja - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 101.50 m²
 • powierzchnia garażu 22.00 m²
 • powierzchnia zabudowy 161.08 m²
 • powierzchnia dachu 232.00 m²
 • kubatura 941.63 m³
 • wysokość 7.02 m
 • min. gabaryty działki 23.25 × 18.26 m

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 30°
stropy: z wiązarów dachowych firmy MITEK
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Pasja.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

bezpłatna
wycena budowy domu

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Pasja.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Pasja wynosi 390 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba
dachowa
Pokrycie
dachowe
Blacha
na rąbek
System
grzewczy
Izolacja
domu
Zmiany
w projekcie

Dodatki do projektu

Kosztorys
budowlany
czytaj więcej
Cena: 390
Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 1,23
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Pasja

Pasja to niewielki parterowy projekt domu, idealny dla kilkuosobowej rodziny, który zalicza się do kategorii projekty domów średnich od 100 do 140 m2. Prosta bryła budynku została przykryta dwuspadowym dachem pokrytym dachówką ceramiczną. W bryle budynku zaprojektowano jednostanowiskowy garaż, który został nieznacznie wysunięty od czoła budynku, tworząc tym samym zadaszony podcień przy wejściu głównym. Wejście główne prowadzi do przedsionka, w którym przewidziano miejsce na szafę w zabudowie. Z przedsionka wchodzimy do holu oddzielającego przestrzeń wnętrza na dwie strefy: dzienną oraz nocną.

Przestronna i jasna strefa dzienna
Strefę dzienną tworzy otwarta przestrzeń, na którą składa się przestronny salon z kominkiem, jadalnia oraz otwarta kuchnia. Cechą charakterystyczną tego wnętrza są liczne przeszklenia, które nie tylko doświetlają pomieszczenie, ale również pozwalają łączyć otaczający krajobraz z wnętrzem domu. W kuchni poza długim blatem roboczym, znajduje się wyspa, idealna do spożywania posiłków oraz praktyczna spiżarnia. Atutem projektu jest zadaszony taras od strony ogrodu z wyjściem z salonu, który umożliwia relaks na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. W projektach domów parterowych, takich jak Pasja duży i jasny salon pełni funkcję reprezentacyjną stanowiąc wizytówkę wnętrza.

Układ funkcjonalny z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb
W strefie nocnej domu zaprojektowano dwie sypialnie, z których główna posiada wydzieloną garderobę. Do dyspozycji mieszkańców znajduje się również rodzinna łazienka, oddzielna toaleta oraz ogólnodostępna duża garderoba, którą z łatwością można przeznaczyć na dodatkową łazienkę, pralnię bądź dowolne pomieszczenie gospodarcze. W projekcie znajduje się również przejście do garażu połączonego z kotłownią dostosowaną pod dwa rodzaje ogrzewania: gazowe i na paliwo stałe, do wyboru przez właściciela domu. Kotłownię można połączyć z wc, tworząc większe pomieszczenie gospodarcze, z wejściem zarówno z garażu jak i z przedsionka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałby ogrzewać dom paliwem stałym. W projekcie zastosowano rozwiązania funkcjonalne, które z łatwością przyszli mieszkańcy mogą dostosować do swoich potrzeb co jest jedną z cech, które kwalifikują ten projekt do grupy projektów domów nowoczesnych.

Projekty podobne

 • Jemioła 2 122 m2
 • Fistaszek 4 95 m2
 • Wenge 126 m2
 • Jemioła 120 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • Dodaj zdjęcie
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Oceń projekt:
Nikt jeszcze nie ocenił tego projektu