przewiń do góry

Projekt domu Sekwoja W

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Projekt domu
Sekwoja W
3 650 zł 3 350 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
80
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 118.19 m²
 • powierzchnia garażu 17.62 m²
 • powierzchnia zabudowy 115.69 m²
 • powierzchnia dachu 125.95 m²
 • kubatura 723.33 m³
 • wysokość 8.94 m
 • min. gabaryty działki 15.15 × 24.30 m

Technologia i rodzaj zabudowy

zabudowa: dwukondygnacyjny
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
stropy: żelbetowe, wylewane
dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 21° i 24°
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Parter

Projekt domu Sekwoja W - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Sekwoja W - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Sekwoja W - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500
rysunki szczegółowe ikona

Rysunki szczegółowe

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe tego projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »
Pobierz bezpłatnie

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Sekwoja W.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Sekwoja W wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

logo Lendi

Przyda Ci się kredyt na budowę domu lub zakup działki?

Sprawdź wysokość raty

Dodatki do projektu

Darmowe dodatki

dodatek Rzut w skali 1:500 Rzut w skali 1:500
Gratis!
pobierz
dodatek Charakterystyka energetyczna Charakterystyka energetyczna
Gratis!
dodatek Zgoda na zmiany Zgoda na zmiany
Gratis!
dodatek BIOZ BIOZ
Gratis!
dodatek Poradnik kolorów Poradnik kolorów
Gratis!
wypełnij formularz
dodatek Konfigurator ogrzewania Konfigurator ogrzewania
Gratis!
dodatek Poradnik Hormann Poradnik Hormann
Gratis!
wypełnij formularz

Ekstra dodatki

dodatek Kosztorys budowlany Kosztorys budowlany 600
dodatek Tablica informacyjna Tablica informacyjna 60zł 20
dodatek Dziennik budowy Dziennik budowy 10zł 1,23
dodatek Dodatkowy egzemplarz projektu Dodatkowy egzemplarz projektu 1095
dodatek Elektroniczna wersja projektu Elektroniczna wersja projektu 548
dodatek Schemat szamba Schemat szamba 70zł 60
dodatek Projekt altanki Projekt altanki 420
dodatek Projekt garażu Projekt garażu 840
dodatek Schemat rekuperacji Schemat rekuperacji 550
zobacz więcej dodatków
logo New House

Pobierz wycenę w 3 minuty

Bezpłatna wycena
logo Wolf Haus

Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus

Zapraszamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza. Dzięki niemu przygotujemy Państwu pełną ofertę na budowę wymarzonego domu.
Bezpłatna wycena

Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy

Więźba dachowa
grafika Mitek
wypełnij
Pokrycie dachowe
grafika Creaton
wypełnij
Blacha na rąbek
grafika Ruukki
wypełnij
System grzewczy
grafika Viessmann
wypełnij
Zmiany w projekcie
grafika Mtmstyl
wypełnij

Opis do projektu Sekwoja W

Projekt domu SEKWOJA W zachwyca smukłą i kompaktową bryłą budynku. Wyciągnięta do góry forma architektoniczna przypomina pokrój sekwoi, długowiecznego drzewa z rodziny cyprysowatych - nasza SEKWOJA W, będzie równie wytrzymała i długowieczna. Prezentowany projekt jest świetną propozycją na wąską działkę, a jego ogromny atut to obecność dwóch pełnowymiarowych kondygnacji. Taka konstrukcja budynku zdecydowanie ułatwi aranżację wnętrz.

Projekt domu na wąską działkę
SEKWOJA W należy do kategorii projektów domów na wąską działkę, jednak jej powierzchnia użytkowa będzie wystarczająca również dla 4-osobowych rodzin, lubiących większe przestrzenie. Sprytnie zaprojektowany układ funkcjonalny pozwolił na komfortowe rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń wzdłuż głównej osi komunikacyjnej i wyposażenie ich w odpowiednią ilość miejsca. Dzięki temu, że na bocznych elewacjach budynku nie ma otworów okiennych, dom będzie mógł zostać zbudowany również na granicy działki, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych wymogów zabudowy. Mimo ograniczonej liczby okien, wnętrza są optymalnie doświetlone.

Komfortowy układ funkcjonalny
Przekraczając próg w projekcie SEKWOJA W znajdziemy się w przedsionku, z którego można przejść do jednostanowiskowego garażu i kotłowni. Kuchnia i łazienka na parterze zostały ulokowane wzdłuż głównej osi komunikacyjnej, na końcu której projektanci zaprojektowali rozległy salon z jadalnią. We wnętrzu kuchni zadbano o odpowiednią przestrzeń na wszystkie sprzęty i blaty kuchenne. Oprócz tego architekt zaplanował praktyczną spiżarnię. Zaletą projektu domu jest usytuowanie kuchni w taki sposób, że znajdujące się w niej okna wychodzą na frontową część posesji. W salonie z kolei bez problemu zmieści się pełen zestaw mebli wypoczynkowych, a zimowe wieczory uprzyjemni kominek. Dopełnieniem części dziennej jest taras, na który prowadzą wysokie okna. Na piętrze zaplanowano 3 sypialnie i rodzinną łazienkę. Warto zwrócić uwagę na sypialnię gospodarzy, ponieważ cechuje ją niezwykle duża ilość dostępnej przestrzeni i obecność prywatnej garderoby. Jeden z pozostałych pokoi sypialnych ma dostęp do dużego, wygodnego balkonu.

Minimalizm i funkcjonalność
Projekt domu SEKWOJA W mimo swej prostoty ma ciekawą formę architektoniczną. Minimalistyczną, dwukondygnacyjną bryłę budynku urozmaica wysunięty w stronę frontu garaż, na którym znajduje się przestronny balkon. Jasny tynk, drewniane panele elewacyjne w ciepłym odcieniu i dopasowana kolorystycznie stolarka okienno-drzwiowa tworzą bardzo przyjemną dla oka aranżację zewnętrzną o nowoczesnym charakterze. Dopełnieniem całej kompozycji jest dach pokryty jasnoszarą blachą na rąbek oraz grafitowe płyty z betonu architektonicznego.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie SEKWOJA W został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Prezentowany projekt domu świetnie sprawdzi się jako dom wolnostojący, ale może również stanowić segment domu przeznaczonego do zabudowy bliźniaczej lub szeregowej.

Inne wersje projektu Sekwoja W

Projekty podobne do projektu Sekwoja W

ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń