przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 650 zł 3 350 zł
miniaturka

Projekt domu Sekwoja W

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
3 650 zł 3 350 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
62
osoby obejrzały
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Sekwoja W - rzut parteru

Piętro

Projekt domu Sekwoja W - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Sekwoja W - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Uwaga

Budynek można usytuować na działce o minimalnej szerokości, równej szerokości budynku, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych warunków zabudowy i wymogów przeciwpożarowych.

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 118.19 m²
 • powierzchnia garażu 17.62 m²
 • powierzchnia zabudowy 115.69 m²
 • powierzchnia dachu 125.95 m²
 • kubatura 723.33 m³
 • wysokość 8.94 m
 • min. gabaryty działki 15.15 × 24.30 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 21°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Sekwoja W.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Sekwoja W wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Sekwoja W

Projekt domu SEKWOJA W zachwyca smukłą i kompaktową bryłą budynku. Wyciągnięta do góry forma architektoniczna przypomina pokrój sekwoi, długowiecznego drzewa z rodziny cyprysowatych - nasza SEKWOJA W, będzie równie wytrzymała i długowieczna. Prezentowany projekt jest świetną propozycją na wąską działkę, a jego ogromny atut to obecność dwóch pełnowymiarowych kondygnacji. Taka konstrukcja budynku zdecydowanie ułatwi aranżację wnętrz.

Projekt domu na wąską działkę
SEKWOJA W należy do kategorii projektów domów na wąską działkę, jednak jej powierzchnia użytkowa będzie wystarczająca również dla 4-osobowych rodzin, lubiących większe przestrzenie. Sprytnie zaprojektowany układ funkcjonalny pozwolił na komfortowe rozmieszczenie wszystkich pomieszczeń wzdłuż głównej osi komunikacyjnej i wyposażenie ich w odpowiednią ilość miejsca. Dzięki temu, że na bocznych elewacjach budynku nie ma otworów okiennych, dom będzie mógł zostać zbudowany również na granicy działki, pod warunkiem zaadaptowania do lokalnych wymogów zabudowy. Mimo ograniczonej liczby okien, wnętrza są optymalnie doświetlone.

Komfortowy układ funkcjonalny
Przekraczając próg w projekcie SEKWOJA W znajdziemy się w przedsionku, z którego można przejść do jednostanowiskowego garażu i kotłowni. Kuchnia i łazienka na parterze zostały ulokowane wzdłuż głównej osi komunikacyjnej, na końcu której projektanci zaprojektowali rozległy salon z jadalnią. We wnętrzu kuchni zadbano o odpowiednią przestrzeń na wszystkie sprzęty i blaty kuchenne. Oprócz tego architekt zaplanował praktyczną spiżarnię. Zaletą projektu domu jest usytuowanie kuchni w taki sposób, że znajdujące się w niej okna wychodzą na frontową część posesji. W salonie z kolei bez problemu zmieści się pełen zestaw mebli wypoczynkowych, a zimowe wieczory uprzyjemni kominek. Dopełnieniem części dziennej jest taras, na który prowadzą wysokie okna. Na piętrze zaplanowano 3 sypialnie i rodzinną łazienkę. Warto zwrócić uwagę na sypialnię gospodarzy, ponieważ cechuje ją niezwykle duża ilość dostępnej przestrzeni i obecność prywatnej garderoby. Jeden z pozostałych pokoi sypialnych ma dostęp do dużego, wygodnego balkonu.

Minimalizm i funkcjonalność
Projekt domu SEKWOJA W mimo swej prostoty ma ciekawą formę architektoniczną. Minimalistyczną, dwukondygnacyjną bryłę budynku urozmaica wysunięty w stronę frontu garaż, na którym znajduje się przestronny balkon. Jasny tynk, drewniane panele elewacyjne w ciepłym odcieniu i dopasowana kolorystycznie stolarka okienno-drzwiowa tworzą bardzo przyjemną dla oka aranżację zewnętrzną o nowoczesnym charakterze. Dopełnieniem całej kompozycji jest dach pokryty jasnoszarą blachą na rąbek oraz grafitowe płyty z betonu architektonicznego.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie SEKWOJA W został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Prezentowany projekt domu świetnie sprawdzi się jako dom wolnostojący, ale może również stanowić segment domu przeznaczonego do zabudowy bliźniaczej lub szeregowej.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Sekwoja W2 115 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Sekwoja 473 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja W 137 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 2
Amarylis 2 148 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Dąb W 121 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Limba W 101 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń