przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 450 zł
miniaturka

Projekt domu Sopran 8

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 450 zł
Realizacja zamówienia w 3-5 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
67
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Sopran 8 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Sopran 8 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Sopran 8 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 167.92 m²
 • powierzchnia garażu 23.48 m²
 • powierzchnia zabudowy 137.94 m²
 • powierzchnia dachu 232.48 m²
 • kubatura 950.00 m³
 • wysokość 8.91 m
 • min. gabaryty działki 21.31 × 23.87 m
 • EP 62.49 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Jeśli chesz otrzymać bezpłatne rysunki szczegółowe projektu, wypełnij formularz. Po kliknięciu w link potwierdzający rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Uwaga! Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w przeciągu 15 minut sprawdź folder ze spamem.

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Jeśli jesteś naszym Partnerem i chcesz pobrać rysunki szczegółowe - kliknij tutaj »

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Sopran 8.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Sopran 8 wynosi 600 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
15 ofert kredytu w jednym miejscu
logo Open Finance
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Sopran 8

SOPRAN 8 to projekt domu z użytkowym poddaszem, zachwycający swoją ciekawą formą architektoniczną z wysuniętym poza bryłę budynku garażem - co jest typową cechą całej kolekcji. Można go zaliczyć do kategorii domów średniej wielkości. Zapewni pełen komfort i bezpieczeństwo 4-5-osobowej rodzinie.

Nowoczesny projekt domu
SOPRAN 8 przykuwa wzrok dzięki swojej ciekawej aranżacji zewnętrznej. Z jednej strony minimalistyczny, a z drugiej - urzeka swoimi dopracowanymi w najmniejszym szczególe detalami. Podcień wejścia głównego tworzy efektowny balkon ze szklaną balustradą, wsparty na estetycznych filarach. Smaku dodają ozdobne belki stropowe dopasowane kolorystycznie do drewnianych paneli elewacyjnych, pokrywających znaczną część elewacji frontowej. Całą kompozycję dopełnia jasny tynk, grafitowy dach i stolarka okienno-drzwiowa w podobnym odcieniu. Dom urzeka swoim pięknem również od strony ogrodu. Filary podtrzymujące rozległy balkon tworzą przepiękną kolumnadę, nadającą projektowi nieco klasycystycznego charakteru.

Przemyślany program użytkowy
W projekcie domu SOPRAN 8 zaproponowano wyjątkowo praktyczny układ funkcjonalny, uwzględniający wyraźny podział na strefę dzienną, nocną i gospodarczą. Przekraczając próg domu trafimy do przedsionka, z którego można dostać się przez pomieszczenie przejściowe do garażu wyposażonego w oddzielną kotłownię z własnym wyjściem na zewnątrz. Wzdłuż holu ulokowano ogólnodostępną łazienkę i schody, a naprzeciwko wejścia głównego – dodatkowy pokój, mogący posłużyć jako sypialnia, gabinet czy też pokój gościnny. Jest to ogromny atut projektu, ponieważ coraz więcej inwestorów poszukuje projektów domów z dodatkowym pomieszczeniem na parterze.

Serce domu – strefa dzienna
Po lewej stronie od frontu znajduje się strefa dzienna w postaci przestronnego salonu z otwartą kuchnią. Została ona subtelnie oddzielona od holu i reszty pomieszczeń praktyczną ścianką podporową w formie filaru z zagłębieniem na szafę. W związku z tym, że pokój dzienny z kuchnią zajmują całą zachodnią część budynku, jest ona odpowiednio doświetlona, ponieważ z każdej ze stron znajdują się otwory okienne. Od frontu zaplanowano wygodną kuchnię z miejscem na liczne blaty kuchenne. Przy wysokich oknach obok przestrzeni kuchennej zaproponowano część jadalnianą. Natomiast od strony ogrodu usytuowano wygodną strefę wypoczynkową z kominkiem. Przez wysokie okna będzie można przejść na piękny, zadaszony taras.

Gdy nadejdzie noc…
W SOPRANIE 8 część nocna ulokowana została na poddaszu, co powoduje, że cały dom staje się bardziej kompaktowy i zajmuje mniejszą powierzchnię na działce, a domownicy mają zapewniony spokój i ciszę podczas odpoczynku. W tej części znajdziemy 3 sypialnie, dużą, rodzinną łazienkę i schowek. Największy z pokoi sypialnych wyposażono dodatkowo we własną garderobę oraz dostęp do rozległego balkonu. Drugi z balkonów zaprojektowano przy łazience. Dzięki obecności dwóch balkonów i zadaszonego tarasu, znacząco wzrasta ilość przestrzeni umożliwiającej wypoczynek na świeżym powietrzu. 

Projekt domu SOPRAN 8 doskonale wpisze się w krajobraz wiejski, a także miejski. Jego duża powierzchnia użytkowa sprawi, że każdy z członków 4-5-osobowej rodziny znajdzie w nim swoją własną przestrzeń do odpoczynku, pracy i nauki

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie SOPRAN 8 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Inne wersje

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Sopran 6 162 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Sopran 119 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Sopran 4 140 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Sopran 2 125 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Wolta 158 m2
Pokoje 5| Łazienki 3| Garaż 1
Sekwana 135 m2
Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 2
Wolta 3 168 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Jaspis 4 171 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń