przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne Komentarze
4 150 zł
miniaturka

Projekt domu Szafran 6

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł
Realizacja zamówienia w 8-21 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - na zapytanie

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
19
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Szafran 6 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Szafran 6 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Szafran 6 - usytuowanie na działce

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 137.84 m²
 • powierzchnia garażu 17.25 m²
 • powierzchnia zabudowy 126.56 m²
 • powierzchnia dachu 217.00 m²
 • kubatura 810.46 m³
 • wysokość 8.56 m
 • min. gabaryty działki 22.20 × 19.30 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian
ogrzewanie: gazowe
stolarka: okna dachowe marki Velux,
brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Szafran 6.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Szafran 6.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Szafran 6 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Szafran 6

Projekt domu SZAFRAN 6 należy do kategorii domów średniej wielkości, z poddaszem użytkowym. Jest najbardziej minimalistyczną propozycją z kolekcji domów o nazwie Szafran, przeznaczoną dla 4-osobowej rodziny. Dom wyróżnia stosunkowo prosta bryła budynku i miła dla oka, nowoczesna aranżacja zewnętrzna ozdobiona drewnem w żółtym odcieniu.

Funkcjonalny parter – dużo przestrzeni
Projekt domu SZAFRAN 6 cechuje obecność przestronnych wnętrz. Na parterze znajdziemy duży salon z przestrzenią na jadalnię. Co ciekawe, kuchnia w projekcie została wydzielona jako oddzielne pomieszczenie. Nie jest to popularne rozwiązanie architektoniczne w nowoczesnych domach, jednak wielu inwestorów poszukuje właśnie takiego układu funkcjonalnego w strefie dziennej gotowego projektu domu. Kuchnię usytuowano od strony wjazdu na działkę i uwzględniono w niej duże okno z widokiem na frontową część posesji. Charakteryzuje ją optymalna powierzchnia użytkowa z miejscem na stół z krzesłami i liczne blaty kuchenne. Uzupełnieniem strefy dziennej jest duży taras. Na parterze zaplanowano również wielofunkcyjny schowek, który można zaadaptować na pralnię lub spiżarnię. Oprócz tego znajdziemy tu przedsionek, przestronny hol oraz jednostanowiskowy garaż wyposażony w kotłownię z oddzielnym wejściem od tyłu budynku.

Wygodna strefa nocna
Wielbiciele dużych przestrzeni będą zachwyceni wnętrzami w projekcie domu SZAFRAN 6. Architekt zadbał o to, aby wszystkim domownikom zapewnić optymalną ilość miejsca na odpoczynek, pracę czy też naukę. Wszystkie trzy sypialnie obecne w projekcie są bardzo przestronne. Na szczególną uwagę zasługuje pokój sypialny gospodarzy, oferujący prawie 20 mkw. przestrzeni. Do tego wyposażono go w dostęp do balkonu. Imponująca przestrzeń tego wnętrza pozwoli na ewentualne zaaranżowanie oddzielnej garderoby. Uzupełnieniem programu użytkowego poddasza jest wyjątkowo duża łazienka, w której bez problemu zmieści się całe wyposażenie. Już nie musisz wybierać pomiędzy prysznicem a wanną – w łazience prezentowanego projektu domu zmieści się wszystko, czego potrzebujesz, nawet jacuzzi! Za właściwe doświetlenie wnętrz na poddaszu odpowiadają okna dachowe.

Piękna aranżacja zewnętrzna
Od frontu projekt domu zachwyca piękną, ponadczasową elewacją. Jasny tynk, dach pokryty grafitową blachą na rąbek stojący i drewno w stonowanym, żółtym odcieniu kreują bardzo przyjemną dla oka kompozycję. Dopełnia ją grafitowa stolarka okienno-drzwiowa. Prosta forma architektoniczna budynku zaprojektowana na planie prostokąta została rozbudowana o przestrzeń na jednostanowiskowy garaż. Z tyłu domu urozmaicono ją piękną lukarną z wysuniętym poza bryłę balkonem. Duże przeszklenia w formie wysokich okien otwierają wnętrza na ogród, wpuszczając dużą ilość naturalnego światła.

Projekt domu jednorodzinnego o nazwie SZAFRAN 6 to ponadczasowa propozycja dla wszystkich osób, które lubią tradycyjną architekturę w nowoczesnym wydaniu

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie SZAFRAN 6 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż, który wyposażyliśmy w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Szafran 121 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Szafran 3 140 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 2
Szafran 5 144 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Szafran 4 131 m2
więcej

Projekty podobne

Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 1
Calineczka 3 139 m2
Pokoje 6| Łazienki 2| Garaż 0
Jeżyna 138 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Eko 2 144 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Dudek 2 138 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Monika Kurtyka

Witam , jaka jest wysokość ściany kolankowej w tym projekcie oraz czy można otworzyć kuchnię na salon ?