przewiń do góry
Dane Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
3 850 zł
miniaturka

Projekt domu Teo 4

Autor projektu arch. Maciej Matłowski
3 850 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
61
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Teo 4 - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Teo 4 - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Teo 4 - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 86.70 m²
 • powierzchnia garażu 19.20 m²
 • powierzchnia zabudowy 104.50 m²
 • powierzchnia dachu 141.00 m²
 • kubatura 430.00 m³
 • wysokość 8.50 m
 • min. gabaryty działki 19.30 × 20.90 m

Technologia wykonania

dach: blacha na rąbek stojący Ruukki Classic, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - bloczek TERMALICA 24 + styropian
ogrzewanie:
stolarka: brama garażowa i drzwi zewnętrzne Hörmann

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Teo 4.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Teo 4.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Teo 4 wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
15 ofert kredytu w jednym miejscu
logo Open Finance
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Teo 4

Prosty, kompaktowy i funkcjonalny – tak można opisać projekt domu jednorodzinnego TEO 4. Będzie on odpowiedni dla 4-osobowej rodziny. Minimalizm stylistyczny oraz funkcjonalne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że dom stanowi bardzo interesującą propozycję dla osób poszukujących średniej wielkości domu, którego koszty realizacji miło zaskoczą wszystkich inwestorów, którym zależy na jak najmniejszych wydatkach.

Projekt domu w minimalistycznym stylu
Prosta bryła budynku zaprojektowana na planie prostokąta została zwieńczona dwuspadowym dachem wykończonym szarą blachą na rąbek Classic Ruukki. Jasną elewację ozdobiono cegłą klinkierową w odcieniu stonowanego brązu. Oryginalności całej aranżacji dodają dekoracyjne belki konstrukcyjne oraz detale w postaci francuskich okien z metalową balustradą i stolarki okiennej w wyrazistym odcieniu.

Ekonomiczny i łatwy w budowie
Projekt obejmuje niezależną konstrukcję garażu, który można dowolnie usytuować na działce. Takie rozwiązanie powoduje zmniejszenie strat ciepła, a co za tym idzie - polepsza bilans energetyczny budynku. Garaż można dobudować również w późniejszym etapie budowy. Nieskomplikowana forma architektoniczna domu z dwuspadowym dachem oraz minimalizm stylistyczny sprawiają, że dom jest bardzo atrakcyjny pod względem ekonomicznym.

Funkcjonalny i niezawodny
TEO 4 to projekt domu idealny na działkę z wjazdem od południa, za sprawą dużych, narożnych przeszkleń w salonie. Może on być dowolnie ustawiony na działce - zarówno prostopadle względem ulicy jak i równolegle. Na niedużej powierzchni zaprojektowano bogaty program  użytkowy. Na parterze znajduje się przestronny salon z kuchnią subtelnie oddzieloną od reszty wnętrza wyspą kuchenną. Część dzienna jest bardzo przestronna, a dzięki otwartej przestrzeni kuchennej całe pomieszczenie wydaje się jeszcze bardziej przestronne. Ten efekt potęgują duże, narożne przeszklenia w części wypoczynkowej. Program użytkowy parteru uwzględnia również obecność rodzinnej łazienki oraz dużego pomieszczenia gospodarczego, które bez problemu może być zaadaptowane do pełnienia różnorodnych funkcji. Na poddaszu znajduje się duża łazienka oraz trzy wygodne sypialnie. W pokoju sypialnym gospodarzy zaprojektowano zamykaną garderobę. Wszystkie pomieszczenia posiadają optymalną powierzchnię użytkową, pozwalającą na komfortowy wypoczynek, naukę czy też pracę.

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne marki Hörmann
W projekcie TEO3 został zaprojektowany jednostanowiskowy garaż wyposażony w bramę garażową marki Hörmann. Wybór bramy garażowej jest ważną decyzją, gdyż stanowi ona sporą część elewacji, i jest wizytówką domu. Firma Hörmann posiada w ofercie tzw. bramę elewacyjna, którą można wypełnić takim samym materiałem, z jakiego wykonano elewację. Dzięki temu brama zostaje estetycznie zintegrowana z budynkiem. Hörmann oferuje elewacyjne bramy uchylne i segmentowe. Niezależnie od rodzaju bramy firma opracowała innowacyjny napęd z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur do obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych urządzeń, którymi można sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Inne wersje

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 5 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 2 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 87 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 1
Teo 3 87 m2

Projekty podobne

Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Groszek 80 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Zeo 97 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Zeo 2 95 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 2
Neo 90 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń