przewiń do góry
Dane Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
4 150 zł 3 650 zł
miniaturka

Projekt domu Wanilia

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
4 150 zł 3 650 zł
Do końca PROMOCJI pozostało
Realizacja zamówienia w ciągu 24H
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj z autorem projektu

577 007 206

577 007 206

wyślij pytanie
207
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Wanilia - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Wanilia - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Wanilia - usytuowanie na działce
pobierz rzut 1:500

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 110.96 m²
 • powierzchnia zabudowy 102.63 m²
 • powierzchnia dachu 174.22 m²
 • kubatura 536.00 m³
 • wysokość 7.67 m
 • min. gabaryty działki 19.15 × 18.15 m
 • EP 2017 24.43 kWh/(m²rok)

Technologia wykonania

dach: dachówka ceramiczna, kąt nachylenia 40°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe, na paliwo stałe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Wanilia.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Wanilia.
Zadzwoń: 85 740 87 61

Cena kosztorysu dla projektu Wanilia wynosi 500 zł.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus
Kredyt hipoteczny
logo Open Finance
Pobierz wycenę w 3 minuty
logo New House

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Wanilia

Funkcjonalny i ekonomiczny projekt domu Wanilia z kategorii projektów domów z poddaszem użytkowym zwraca uwagę podcieniem od frontu budynku, który został zaakcentowany dwoma kolumnami. Dodatkowo na tle prostej bryły wybija się trójkątna lukarna, znajdująca się centralnie nad wejściem głównym. Prosta bryła oraz dwuspadowy dach pozytywnie wpływają zarówno na koszty budowy jak i czas realizacji budynku. Frontowy podcień, wykończony drewnianą okładziną, osłania wejście do domu, które poprzez wiatrołap prowadzi do strefy dziennej parteru.

Otwarta przestrzeń dzienna na parterze 
Strefa dzienna została zaplanowana na parterze. Tworzy ją otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz przestronny salon z jadalnią. Całość została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń, doskonale doświetlona dzięki usytuowanym z różnych stron przeszkleniom. W jadalni zastosowano przesuwne drzwi tarasowe, umożliwiające swobodną komunikację oraz podkreślające nowoczesny charakter wnętrza. W salonie zaprojektowano jednobiegową klatkę schodową, co może być ciekawym rozwiązaniem wnętrzarskim oraz pozwala oszczędzić przestrzeń użytkową domu. Pod schodami znajduje się niewielki schowek dostępny z korytarza. Dodatkowo na paterze zaprojektowano wygodny gabinet oraz łazienkę z prysznicem, co zapewnia komfortowe warunki dla nocujących gości. Zaproponowany układ funkcjonalny sprawia, iż projekt należy do grupy projektów domów nowoczesnych.

Wygodna strefa nocna na poddaszu
Na poddaszu zaprojektowano komfortową i zaciszną strefę nocną. Składa się ona z dwóch mniejszych pokoi dla dzieci oraz sypialni rodziców z garderobą. Pokoje są doskonale doświetlone wysokimi przeszkleniami, zaś dwie mniejsze sypialnie posiadają dostęp do wspólnego balkonu, który stanowi jednocześnie zadaszenie tarasu na parterze. Sypialnia rodziców posiada wydzieloną garderobę oraz wolną przestrzeń, która daje możliwość zaaranżowania prywatnej strefy telewizyjnej oraz biurka do pracy lub toaletki. Do dyspozycji mieszkańców na poddaszu znajduje się także niewielka garderoba dostępna z korytarza oraz rodzinna łazienka, która jest idealnie doświetlona dzięki lukarnie.

Strefa gospodarcza na parterze 
Jako uzupełnienie programu funkcjonalnego na parterze zaprojektowano kotłownię na dwa rodzaje ogrzewania: gazowe oraz na paliwo stałe, do wyboru przez właściciela domu. Obok kotłowni zostało wydzielone dodatkowe pomieszczenie do zagospodarowania jako garderoba lub pomieszczenie gospodarcze, które można również połączyć z kotłownią w jedno większe pomieszczenie. Tak bogaty układ wnętrza został zaprojektowany na powierzchni 133 m2, co zalicza projekt do kategorii projektów domów średnich od 100 do 140 m2.

Projekty podobne

Pokoje 7| Łazienki 3| Garaż 1
Jeżyna 2 167 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Poziomka 2 72 m2
Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 1
Meteor 2 155 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Takt 86 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń