przewiń do góry
Dane Dane Rzuty Rysunki Kosztorys Dodatki Podobne
Cena jednego segmentu
3 550 zł
miniaturka

Projekt Wiąz

Autor projektu arch. Tomasz Sobieszuk
Cena jednego segmentu
3 550 zł
Realizacja zamówienia w 30 dni roboczych
Bezpłatna wysyłka: DHL, Poczta Polska
projekt - dostępny

Porozmawiaj o projekcie

577 007 540

577 007 540

wyślij pytanie
38
osób obejrzało
ten projekt w ciągu 7 dni

Dane projektu

Parter

Projekt domu Wiąz - rzut parteru

Poddasze

Projekt domu Wiąz - rzut piętra/poddasza

Usytuowanie na działce:

Projekt domu Wiąz - usytuowanie na działce

Uwaga

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji segmentów, zmniejszenia lub zwiększenia ich ilości.

Każdy z segmentów prezentowanego projektu może być zaadaptowany do postaci budynku jednorodzinnego wolnostojącego, przeznaczonego na wąską działkę.

ikona telefonu577 007 517

Dane techniczne

 • powierzchnia użytkowa 386.36 m²
 • powierzchnia garażu 63.88 m²
 • powierzchnia zabudowy 324.04 m²
 • powierzchnia dachu 249.28 m²
 • kubatura 2175.40 m³
 • wysokość 7.17 m
 • min. gabaryty działki 33.70 × 21.62 m

Technologia wykonania

dach: papa termozgrzewalna, kąt nachylenia 2°
stropy: żelbetowe, wylewane
ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian Termo Organika
ogrzewanie: gazowe

Rysunki szczegółowe

Nie mamy jeszcze rysunków szczegółowych do projektu Wiąz.
Zostaw nam swój adres e-mail, rysunki szczegółowe przygotujemy specjalnie dla Ciebie i wyślemy na wskazany adres.

* jest wymagany w celu weryfikacji zamówienia

Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń

Koszty budowy

Bądź pierwszą osobą, która zamówi kosztorys do projektu Wiąz.
Zadzwoń: 577 007 206

Cena kosztorysu dla projektu Wiąz wynosi 600 zł. Kosztorys opracowany dla jednego segmentu.

Ten dodatkowy koszt z pewnością znacząco nie nadszarpnie budżetu inwestycji, a pozwoli precyzyjnie wycenić poszczególne etapy prac budowlanych oraz będzie przydatne w negocjacjach z wykonawcą. Kosztorys może być również podstawą do ubiegania się o kredyt hipoteczny. Narzędzie to pozwala stworzyć harmonogram prac ściśle powiązany z własnymi możliwościami finansowymi. Zaletą kosztorysu w wersji elektronicznej jest to, że pozwala na wprowadzanie pewnych zmian i dostosowanie kosztów do własnych potrzeb, daje również możliwość skorygowania cen materiałów i robocizny w zależności od miejsca budowy.

Kosztorys budowlany zawiera:
 • tabelę elementów, która przedstawia poszczególne etapy budowy wraz z ich kosztami,
 • przedmiar, który obejmuje zestawienie wszystkich prac związanych z budową wraz z kosztami i ilościami,
 • zestawienie materiałów potrzebnych do budowy,
 • zestawienie robocizny, które obejmuje wynagrodzenie wszystkich robotników wraz z kosztami ich pracy,
 • zestawienie sprzętu, które obejmuje wszystkie maszyny budowlane biorące udział przy budowie domu, wraz z kosztami ich wynajmu oraz czasu pracy.

Kosztorys budowlany uwzględnia wyłącznie część budowlaną robót – bez instalacji. Instalacje zostały uwzględnione jedynie wskaźnikowo w tabelach elementów zapisanych w formacie programu Excel.

bezpłatna
wycena budowy domu
logo Wolf Haus

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Przy tworzeniu naszych projektów współpracujemy z najlepszymi specjalistami z branży budowlanej. Już na etapie wyboru projektu dajemy Państwu możliwość uzyskania bezpłatnej wyceny poszczególnych etapów budowy domu.

Wypełniając poniższe formularze można zyskać indywidualnego opiekuna, fachowe doradztwo bądź wynegocjować atrakcyjny rabat.

Więźba dachowa
Zapytaj o bezpłatną wycenę więźby dachowej Mitek
wyślij zapytanie
Pokrycie dachowe
Zapytaj o bezpłatną wycenę dachówki ceramicznej lub cementowej Creaton
wyślij zapytanie
Blacha na rąbek
Zapytaj o bezpłatną wycenę blachy na rąbek stojący Ruukki
wyślij zapytanie
System grzewczy
Zapytaj o bezpłatną wycenę systemu grzewczego Viessmann
wyślij zapytanie
Zmiany w projekcie
Zapytaj o bezpłatną wycenę zmian w projekcie MTM STYL
wyślij zapytanie

Dodatki do projektu

Tablica
informacyjna
czytaj więcej
Cena: 60zł 20
Dziennik
budowy
czytaj więcej
Cena: 10zł 1,23
Charakterystyka
energetyczna
Zgoda
na zmiany
Rzut w skali
1:500
zobacz więcej dodatków

Opis do projektu Wiąz

WIĄZ to nowoczesna szeregówka o prostej bryle i praktycznych rozwiązaniach funkcjonalnych zaplanowanych na optymalnej powierzchni użytkowej. Będzie służyć swoim właścicielom przez długie lata zarówno jako dom w zabudowie szeregowej, jak i jako dom wolnostojący – w tym celu wymaga lekkiej adaptacji.

Projekt domu dla 4-osobowej rodziny
Strefa dzienna znajduje się na poddaszu, a strefa nocna z 3 sypialniami – na piętrze. Program funkcjonalny parteru został zaprojektowany wzdłuż jednego ciągu komunikacyjnego. Jest to typowy zabieg architektoniczny w domach przeznaczonych na wąską działkę. Na parterze znajduje się wiatrołap z przejściem do jednostanowiskowego garażu i kotłowni, łazienka oraz strefa dzienna z salonem i otwartą kuchnią.

Komfortowy salon z jadalnią
W związku z tym, że część dzienna to centrum życia rodzinnego, zaprojektowano ją z ogromną dbałością o szczegóły. Cała dostępna powierzchnia użytkowa została w pełni wykorzystana. Zaplanowano tu miejsce na zestaw wygodnych mebli wypoczynkowych, kominek, stół jadalniany z krzesłami oraz duży aneks kuchenny. Wysokie okna będące jednocześnie wyjściem do ogrodu optycznie  powiększają pomieszczenie. Dodatkowe miejsce do wypoczynku stanowi piękny, rozbudowany taras.

Wygodna strefa nocna
Na piętrze znajdują się trzy wygodne sypialnie, wspólna łazienka i ogólnodostępne pomieszczenie, które może pełnić funkcję garderoby lub też schowka. Dwa pokoje sypialne mają dostęp do dużego balkonu ulokowanego od strony ogrodu. Z kolei trzecia z sypialni została wyposażona w nieco mniejszy, prywatny balkon. Na uwagę zasługuje duża, rodzinna łazienka, w której zmieści się niezbędne wyposażenie. Część nocna zapewni mieszkańcom najwyższy komfort użytkowania i pozwoli na spokojny odpoczynek, naukę czy też pracę.

Nowoczesny projekt domu na wąską działkę
Dom zaprojektowano na planie prostokąta, a głównym motywem całej koncepcji jest minimalizm architektoniczny. Bryła budynku ma zwartą formę, a jedynym elementem wychodzącym poza jej zarys jest balkon od strony tarasu. Wejście główne utworzono w podcieniu, a frontowy balkon w formie loggii. Lekkości nadają budynkowi duże przeszklenia. Aranżację zewnętrzną tworzy jasny tynk, ciemnoszare płyty z betonu architektonicznego oraz piękne, drewniane panele w rdzawopomarańczowym odcieniu.

Projekt domu WIĄZ doskonale sprawdzi się jako dom jednorodzinny lub dom przeznaczony do zabudowy szeregowej. Istnieje możliwość wykonania projektu budynku z inną liczbą i układem segmentów. Projekt zachwyca swoją minimalistyczną elewacją, która dzięki wyrazistym dodatkom zyskuje bardzo nowoczesny charakter.

Projekty podobne

Pokoje 5| Łazienki 2| Garaż 0
Juka 359 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Dracena 436 m2
Pokoje 4| Łazienki 2| Garaż 0
Jarzębina 439 m2
Pokoje 4| Łazienki 3| Garaż 1
Daglezja 545 m2
więcej

Komentarze o projekcie

 • + Dodaj zdjęcia
 • Chcę otrzymywać prywatne wiadomości
 • Realizując obowiązek Administratora określony w treści art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1, ze zm.), informuję iż: rozwiń