Projekty domów powyżej 140m²

Projekty domów o powierzchni powyżej 140 m2 to propozycja dla osób szukających wygody i przestrzeni w swoich wymarzonych domach. Projekty charakteryzują wyjątkowo rozbudowanych układem funkcjonalnym, reprezentacyjnym wyglądem oraz przestronną strefa dzienną. Zobacz projekty, które zyskały największą popularność: Aksamit 3, Amarylis 6 oraz Ariel 7.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów powyżej 140 m2 charakteryzują się optymalnym układem funkcjonalnym idealnie dopasowanym do potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Domy w tej kategorii pozwalają na ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń i wzbogacenie programu funkcjonalnego o dodatkowe pomieszczenia typu: spiżarnia, garderoba, pralnia itp.

Decydując się na budowę dużego domu wychodzimy z założenia, że wnętrze ma być przestronne i komfortowe. Część dzienna jest zazwyczaj wydzielona od prywatnej strefy mieszkańców tak, aby odwiedzający nie musieli w nią ingerować chcąc skorzystać z łazienki, bądź wyjść na taras. W domach z użytkowym poddaszem, na parterze projektuje się dodatkową sypialnię dla gości, która na co dzień może pełnić funkcję gabinetu. Przy takiej sypialni znajduje się również łazienka, zapewniająca komfort użytkowania zarówno dla naszego gościa, jak i dla domowników. Całe poddasze stanowi wówczas prywatną strefę mieszkańców, którą możemy łatwo odizolować od reszty domu.

Powiązane kategorie