Projekty domów z wirtualnym spacerem

Projekty domów z wirtualnym spacerem przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy wybierając projekt domu nie chcą polegać tylko i wyłącznie na swojej wyobraźni. Dzięki aplikacji można dużo łatwiej zapoznać się z kształtem i możliwością aranżacji poszczególnych pomieszczeń. W kategorii odnaleźć można projekty domów nowoczesnych, projekty domów z użytkowym poddaszem czy projekty domów energooszczędnych.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów, które można obejrzeć od środka

Wirtualne spacery to praktyczne narzędzia przydatne na etapie wyboru projektu domu. Ta specjalna aplikacja komputerowa, pozwala na zapoznanie się z rozkładem funkcjonalnym całego domu. Dzięki wirtualnym spacerom potencjalni inwestorzy mogą przejść po wszystkich pomieszczeniach oraz poczuć ich przestrzeń, Mogą „odbyć przechadzkę” po swoim przyszłym domu, który w niedalekiej przyszłości może stać się zupełnie realny. Narzędzie to będzie również świetnym źródłem inspiracji na etapie aranżacji wnętrz domu.

Wirtualny spacer to dużo więcej niż wizualizacja wnętrz

Program umożliwia samodzielny dobór kolorystyki zewnętrznej domu. Pozwala na zmianę kolorów zarówno elewacji, jak i dachówki, a nawet tarasu. Spacer może odbywać się po w pełni umeblowanym domu, który może być inspiracją w przyszłym urządzaniu poszczególnych pomieszczeń. Spacer możemy również odbyć po pustym wnętrzu, które umożliwi odczucie przestrzeni poszczególnych pomieszczeń. Jeśli chcemy poznać wymiary pomieszczeń wirtualny spacer nam w tym pomoże. Specjalne oprogramowanie pozwala na włączanie opcji wymiarowania ścian oraz ich powierzchni całkowitej. Spacer umożliwia zapoznanie się z układem oraz aranżacją pomieszczeń zarówno w strefie dziennej, jak i nocnej.

Projekty z wirtualnym spacerem to możliwość poznania detali i lepszego wyobrażenia przeszłego domu

Tworząc wirtualne spacery do poszczególnych projektów chcieliśmy nie tylko przybliżyć przyszłym inwestorom wyobrażenie swojego domu, ale przede wszystkim zwrócić uwagę na detale. Dzięki nim, łatwiej będą mogli zaplanować inwestycję, wybrać materiały wykończeniowe i zaplanować zmiany w projekcie dostosowując go do swoich potrzeb.

A Ty już wiesz jaki projekt domu wybierzesz?

Jeżeli jeszcze nie masz sprecyzowanych potrzeb i wymagań. Zastanawiasz się od czego zacząć poszukiwania projektu, po prostu skontaktuj się z nami. Mailowo projekty@mtmstyl.pl lub telefonicznie 577-007-517. Chętnie wesprzemy Cię w wyborze projektu domu.

Powiązane kategorie