Projekty domów z wirtualnym spacerem

Projekty domów z wirtualnym spacerem przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy wybierając projekt domu nie chcą polegać tylko i wyłącznie na swojej wyobraźni. Dzięki aplikacji można dużo łatwiej zapoznać się z kształtem i możliwością aranżacji poszczególnych pomieszczeń. Zobacz projekt Len, Onyks i Cyprys 2

Wirtualne spacery to praktyczne narzędzia przydatne na etapie wyboru projektu domu. Ta specjalna aplikacja komputerowa, pozwala na zapoznanie się z rozkładem funkcjonalnym całego domu. Dzięki wirtualnym spacerom potencjalni inwestorzy mogą poczuć przestrzeń wszystkich pomieszczeń, wręcz „odbyć przechadzkę” po swoim przyszłym domu. Narzędzie to może być również źródłem inspiracji na etapie aranżacji wnętrz domu.

Program umożliwia samodzielną zmianę kolorów elewacji, dachówki, a nawet tarasu. Spacer może odbywać się po w pełni umeblowanym oraz pustym wnętrzu. Specjalne oprogramowanie pozwala na włączanie opcji wymiarowania ścian pomieszczeń oraz ich powierzchni całkowitej.

Oferta naszych projektów jest bardzo zróżnicowana. Wśród projektów odnaleźć można domy tradycyjne, nowoczesne, z piwnicą jak i z wejściem od południa.

Powiązane kategorie