Projekty domów z wizualizacjami wnętrz

Projekty domów z wizualizacjami wnętrz to grupa projektów skierowana do osób, dla których możliwość zobaczenia wnętrza domu stanowi jedno z kryteriów wyszukiwania. Wnętrza wykonane zostały przez doświadczonych architektów wnętrz i razem z wizualizacją zewnętrzną tworzą wyjątkową całość. Zobacz projekty, które zachwyciły innych: Feniks, Jeżyna, Umbra i Kiwi 3.

wyszukiwarka zaawansowana

Projekty domów z wizualizacjami wnętrz to grupa projektów posiadająca opracowane i zwizualizowane wnętrza. Każdy z zaprezentowanych projektów posiada wizualizacje wykonane przez profesjonalnych i doświadczonych architektów wnętrz. Wizualizacje wnętrz pozwalają wyobrazić sobie rozkład pomieszczeń, poczuć ich przestrzeń oraz poznać potencjał aranżacyjny przyszłego domu. Mogą być również źródłem inspiracji dla inwestorów planujących budowę domu wg określonego projektu.

Zaproponowane wizualizacje wnętrz oraz zewnętrzna estetyka domu tworzą harmonijne połączenie obu tych elementów. W tej kategorii projektów oprócz wizualizacji wnętrz odnaleźć można panoramy sferyczne, umożliwiające obrót o 360 stopni.

Panorama 360º to aplikacja multimedialna umożliwiająca oglądanie w sposób interaktywny wnętrza danego projektu. Wnętrze widziane jest z perspektywy osoby znajdującej się w prezentowanym wnętrzu. Dzięki aplikacji mamy możliwość swobodnego rozglądania się we wszystkich kierunkach, znacznego przybliżania interesujących nas detali oraz poczucia klimatu danego pomieszczenia. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych form prezentacji, pozwalająca na wirtualne zwiedzenie całego domu

Powiązane kategorie