• Kredyt hipoteczny - Dom Kredytowy NOTUS

  NOTUS Doradcy Finansowi to niezależna firma doradztwa finansowego. Doradcy pomagają w wyborze produktów kredytowych, oszczędnościowych i ubezpieczeniowych z oferty ponad 25 banków. Doradzają w wyborze najlepszej oferty z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Firma posiada oddziały na terenie całej Polski. Zespół doradców liczy ponad 400 osób.
 • System ociepleń - Termo Organika

  Kompletny System Ociepleń Termo Organika to zestaw materiałów, który pozwala na stworzenie optymalnej izolacji cieplnej budynku. W skład systemu wchodzą następujące materiały: kleje do styropianu, płyty styropianowe, siatki, grunty, tynki i farby. Wszystkie elementy są wysokiej jakości, wzajemnie się uzupełniają, doskonale do siebie pasują i w efekcie pozwalają na uzyskanie najwyższych standardów budowlanych. Niewątpliwą zaletą systemu Termo Organika jest możliwość jego dopasowania do indywidualnych potrzeb inwestora. Wypełniając formularz zyskasz kompleksową wycenę produktów do ocieplenia swojego domu.
 • Blacha na rąbek stojący - Ruukki

  Ruukki Polska Sp. z o.o.- producent wysokiej jakości stalowych pokryć dachowych i systemów rynnowych z rodowodem skandynawskim oferujący na polskim rynku marki Ruukki, Plannja i Siba.
  Firma jest obecna w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się w Żyrardowie. Firma nieustannie doskonali swoje produkty przeznaczone dla budownictwa mieszkaniowego i obiektów użyteczności publicznej.
  Celem firmy jest oferowanie produktów o unikalnych zaletach, zaspokajających potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i rozwoju rozwiązań stalowych dla budownictwa, skandynawskie wzornictwo i wysoka jakość oferowanych produktów stanowią gwarancję bezpieczeństwa i komfortu ich użytkowania.

  Ruukki - nowoczesne i innowcyjne dachy.
  Kompletne systemy dachowe Ruukki znane są z doskonałego połączenia formy, funkcji i nowatorskich rozwiązań technicznych. Zastosowanie tej filozofii zaowocowało wprowadzeniem do oferty w 2010 roku blachodachówki modułowej Finnera, produktu od którego rozpoczęła się przemiana rynku stalowych pokryć dachowych w Polsce.

  Plannja – tradycyjne i funkcjonalne dachy.
  Marka Plannja to skandynawski styl i tradycja. Proste, funkcjonalne, ale jednocześnie nowoczesne szwedzkie wzornictwo idzie w parze z jakością oferowanych produktów. Przykładem takiego produktu jest klasyczna blacha na rąbek stojący Plannja Emka, która w połączeniu z kunsztem dekarskim gwarantuje wieloletnią trwałość dachu i podkreśla architekturę budynku.

  Siba – oryginalny szwedzki system rynnowy
  Początki produkcji sięgają 1923 roku. System rynnowy Siba został zaprojektowany do użytkowania w trudnych warunkach atmosferycznych. Szeroka gama kształtów, rozmiarów i kolorów spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. System Siba to klasyczna rynna półokrągła, mająca swoje zastosowanie w każdym rodzaju budownictwa oraz nowoczesna rynna kwadratowa będąca odpowiedzią na nowoczesne trendy w architekturze.
 • Rekuperacja - BARTOSZ

  Szukasz sprawdzonej, rzetelnej firmy, która dobierze rekuperator idealnie pasujący do Twojego domu? Firmy, która współpracuje z najlepszymi instalatorami w Polsce? Firmy, której urządzenia są najtańsze w eksploatacji i od wielu lat bezawaryjnie działają w domach tysięcy Polaków? Trafiłeś idealnie! Firma Bartosz Sp.j. to polski producent central wentylacyjnych do domów i obiektów przemysłowych. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży wentylacyjnej, wykwalifikowana kadra i własne zaplecze produkcyjne, gwarantują:
  - profesjonalny dobór rekuperatora idealnie dopasowanego do Twojego domu,
  - bezpłatną, szybką wycenę,
  - bazę sprawdzonych firm instalacyjnych w całej Polsce,
  - sprawną pomoc techniczną,
  - autoryzowany serwis producenta,
  - pomoc na każdym etapie inwestycji,
  - atrakcyjne rabaty dla klientów pracowni MTM Styl!
  Sprawdź nas już dziś!
 • Budowa domu - WOLF SYSTEM

  System budowy w technologii Wolf Haus, został stworzony z myślą o osobach chcących szybko zrealizować projekt i cieszyć się życiem we własnym domu. Oryginalna technologia zapewnia szybkie tempo budowy (nawet do 3 miesięcy) oraz gwarantuje, iż budynek będzie energooszczędny i ekonomiczny w użytkowaniu, dzięki zastosowaniu najnowszych źródeł energii odnawialnej. Wspólnie z firmą Wolf System przygotowaliśmy akcję promocyjną, w ramach której można zyskać Projekt domu, adaptację, dodatki i nadzory autorskie za 1 zł.
 • System grzewczy - VIESSMANN

  Firma Viessmann oferuje rozwiązania systemowe do wszystkich nośników energii stosowanych w domach jednorodzinnych. Oferta firmy obejmuje urządzenia kondensacyjne opalane olejem i gazem, kotły na drewno (granulat, zrębki drzewne, drewno w polanach), urządzenie grzewcze na ogniwa paliwowe, pompy ciepła, urządzenia hybrydowe oraz termiczne systemy solarne i instalacje fotowoltaiczne. Każda wycena jest przygotowywana indywidualnie, gdyż każdy ma inne wymagania. Wypełnienie formularza nie jest zobowiązującego. Specjalista Viessmanna skontaktuje się z Państwem w ciągu 72h.
 • Prefabrykowana więźba dachowa - MiTek

  Nowoczesność nie musi być droga. Sprawdź dlaczego co roku podwaja się liczba dachów z prefabrykowaną więźbą dachową. Tutaj projektant, tartak i cieśla to ta sama firma – o nic się nie martwisz i masz realną gwarancję końcowego produktu. Całość produkcji odbywa się w fabryce pod dachem, dzięki czemu powstają równe połacie dachowe. Czas montażu na budowie konstrukcji dachowej jest bardzo ograniczony (dom mieszkalny to 1-2 dni, duży obiekt rolniczy 2-4 dni).
  Firma MITEK  od lat jest niekwestionowanym światowym liderem w dziedzinie  prefabrykacji wiązarów z użyciem płytek kolczastych.
 • Zmiany w projekcie - MTM STYL

  Jeśli wybrany projekt nie do końca spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania, możesz w nim wprowadzić zmiany. Wprowadzanie niewielkich zmian w projekcie gotowym jest czymś zupełnie naturalnym, pozwala bowiem dostosować projekt do indywidualnych potrzeb i wymagań. Najlepiej wprowadzać zmiany bezpośrednio u autora projektu. Wprowadzając zmiany w projekcie pracujemy na oryginalnych plikach DWG, dzięki czemu otrzymujesz przejrzysty i czytelny projekt. Gwarantujemy najwyższą jakość opracowania dokumentacji projektowej. Zlecając nam wprowadzenie zmian w projekcie oszczędzasz również czas, bowiem praca na elektronicznej wersji projektu zdecydowanie przyspiesza pracę. Nasze Biuro Projektowe oferuje możliwość bezpłatnych konsultacji z architektem. Służymy fachowym doradztwem na etapie wyboru projektu oraz wyceniamy zmiany w wybranym projekcie jeszcze przed jego zakupem.