Projekt domu Kawka 5
- Dostępny w 24H
- Bezpłatna wysyłka
- Zwrot/wymiana 14 dni
- Drukuj kartę projektu
-
Dodaj do ulubionych
- Porównaj ulubione
Dane projektu
Dane techniczne
- powierzchnia użytkowa 127.49 m²
- powierzchnia zabudowy 100.79 m²
- powierzchnia dachu 207.00 m²
- kubatura 585.00 m³
- wysokość 8.94 m
- EP 67.90 kWh/(m²rok)
Technologia i rodzaj zabudowy
zabudowa: | jednorodzinny z użytkowym poddaszem |
ściany: | 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian |
stropy: | żelbetowe, wylewane |
dach: | dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 45° i 30° |
ogrzewanie: | gazowe, pakiet "Kotłownia na paliwo stałe", olejowe |
Rysunki szczegółowe
Rysunki zostaną przesłane na podany adres e-mail.
Adaptacja projektu
wraz z projektem zagospodarowania działki
W celu uzyskania pozwolenia na budowę należy dokonać adaptacji projektu do warunków miejscowych oraz uzupełnić go o projekt zagospodarowania działki.
Jeżeli jesteś zainteresowany adaptacją projektu w naszym biurze wyślij zapytanie.
Koszty budowy
Bezpłatny PAKIET DODATKÓW
Pobierz wycenę w 3 minuty
Budowa domu - bezpłatna wycena firmy Wolf Haus
Bezpłatna wycena poszczególnych etapów budowy
Opis do projektu Kawka 5
Prosty, tani w budowie i funkcjonalny dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4 – 5-osobowej rodziny, posiadający duży zadaszony taras dostępny z salonu. Na parterze zaprojektowano dodatkowy pokój. Niewielkie rozmiary domu pozwalają na usytuowanie go na małej działce. Spora kotłownia daje możliwość doboru dowolnego sposobu ogrzewania. Kawka 5 jest projektem energooszczędnym.
Sebastian, założyliśmy grupę na FB budujemy dom z domy w stylu jest to ogólna grupa dotycząca wszystkich projektów. Spróbuj na niej zadać swoje pytanie :) Łap link do grupy https://www.facebook.com/groups/448208656007565/
Dzień dobry Czy ktoś z inwestorów może przedstawić koszty nieponiesienie przy budowie domu Kawka 5?? Z góry dziękuje za informacje
Witam, czy ktoś buduję kawkę 5 w 2018 r.?
Pani Bogumiło na wszelkie zmiany w projekcie otrzyma Pani bezpłatna zgodę na zmiany, w tym na podpiwniczenie budynku. Zalecamy wprowadzenie zmian w ramach adaptacji projektu u architekta lokalnego.
czy możliwe jest wprowadzenie zmian, interesuje mnie podpiwniczenie.
Pani Katarzyno: wymienione przez Panią zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu z architektem miejscowym. Ogrzewanie budynku za pomocą pompy ciepła jest jak najbardziej możliwe.
Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Kawka 5 w odbiciu lustrzanym. Chciałabym wprowadzić kilka zmian, to jest: garaż i balkon jak w \"Kawce 3\" (1 stanowisko) oraz okno w łazience, taras na całej długości domu - kończący się przed garażem. Czy w przypadku tego projektu, jest możliwe zastosowanie pompy ciepła jako źródła energii dla mieszkania?
dzień dobry, czy mogę prosić o zdjęcia z realizacji kogoś z Państwa?
Podoba mi się projekt, również wprowadziłabym kilka zmian ale to taka chatka o której zawsze marzyłam.
Pozdrawiam serdecznie.
Beata.
Witam, Jestem zainteresowany projektem Kawka 5 w odbiciu lustrzanym. Chciał bym wprowadzić kilka zmian: - dodać piwnice wraz z wjazdem do garażu w piwnicy - powiększyć obie łazienki - dodać okno dachowe w łazience - kotłownia będzie przeniesiona do piwnicy - zastanawiam się czy nie podnieś piętra o 2 pustaki, żeby nie było tak dużego skosu Czy posiadają Państwo architekta adaptującego, który podjął by się realizacji tego projektu na Śląsku, konkretnie w Mikołowie? Jaki będzie całkowity koszt projektu z w.w. zmianami?
Witam, moją propozycję powiększenia obu łazienek przesłałam Pani na prywatny adres. Architekt adaptujący może rozwiązać to zupełnie inaczej i wprowadzić zmiany w projekcie na podstawie naszej pisemnej zgody, którą dołączany do każdego projektu. Pozdrawiam
Pani Elżbieto dziękuję za odpowiedź, razem z mężem doszliśmy do wniosku że nie chcemy aż tak bardzo ingerować w projekt i jeżeli jest to możliwe to chcielibyśmy powiększyć łazienkę o tą pustkę co jest za nią i dodać świetliki ewentualnie okno dachowe. natomiast teraz myślimy jak rozsądnie powiększyć łazienkę na dole chcemy żeby był tam prysznic. nie chcemy jej powiększać w stronę schodów bo nie chce zeby drzwi do pokoju były pod schodami i teraz jest problem bo łazienka z kotłownią dzieli ściana nośna i nie wiemy teraz czy można ją zlikwidować i powiększyć łazienkę od strony kotłowni??? bardzo nam zależy aby wszystkie zmiany jakie chcemy dokonać były wiadomo jeszcze przed kupnem projektu ... czy ma pani jakieś pomysły?? nie mamy się kogo poradzić w tej sprawie ... dziękuję za odpowiedź :)
Witam, nie da się wprowadzić takiej zmiany w projekcie bez gruntownej zmiany domu. Jeśli interesują Panią/Pana szczegóły dotyczące zmiany, poproszę o kontakt ze mną pod nr telefonu 85 740 87 54. Pozdrawiam
czy istnieje jakaś możliwość wykonania większej łązienki na górze, np tam gdzie są schody zrobić łazienkę a gdzie łazienka schody???
Przybliżony kosztorys wersji szkieletowej sprzed dwóch lat to: 40.000 PL fundament i 230.000,- PL stan surowy zamknięty z elewacją i instalacjami: elektr, woda i kanaliza, ale bez podłóg.
witam Pani Iwonko super realizacja piekny domek w wersi szkieletowej:) mozna prosic przyblizony kosztorys?
Pani Iwono super realizacja!
Łazienkę powiększyliśmy bardzo prosto. Wydłużyliśmy ją w stronę schodów, przez co drzwi do pokoju gościnnego przesunęliśmy nieco pod schody (ok 1 m). I prysznic wyszedł klimatyczny - tylko szklane drzwi :) Zdjęcia z realizacji są nasze. Wielką zmianą było również to, że postawiliśmy domek w wersji szkieletowej. Stanął w tydzień! Fajna chatka, prawda :))
witam jak powiekszyć łazienke o prysnic kosztem mniejszej ktłowni?
Do Pani Iwony: Czy moglibyśmy prosić o zdjęcia z realizacji? Bedę wdzięczna: elzbieta.zurawska@mtmstyl.pl
Wybudowaliśmy Kawkę 5 dwa lata temu. Dolną łaienkę powiększyliśmy o prysznic, a w górnej wstawiliśmy okno. I jest idealnie :)
Witam Koszt budowy tego domu znajduje się w zakładce - kosztorys aktualny 2012.
Brakuje mi łazienki na dole i spiżarki, duża powierzchnia a taka mała łazienka. Na poddaszu takze mogłaby być większa z powodzeniem byłaby w niej pralnia lub wydzielony stryszek. Jakie sa kosztu budowy?